Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utáltok utazni, de mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utáltok utazni, de mégis utazást kapnátok ajándékba a párotoktól, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Nektek annyira fontos a kényelem, hogy még a sátrazás is teljességgek kizárt, párszor elutaztatok a párotokkal közelebbi helyekre (MO-n), de akkor is úgy intéztétek, hogy a hotelből ne kelljen kimozdulnotok. Az utazás, tájak, élmények sem érdekelnek.


A párotok ezt sokszor szóvá teszi, mert ő nem szeret otthon ülni, és karácsonyra tőle egy ajándék utat kapnátok egy sivatagi kontinensre, hogyan reagálnátok?


Nyilván a legtöbb ember ennek örülne, de próbáljátok beleképzelni magatokat abba a helyzetbe, hogy utáltok utazni.



2016. jan. 1. 11:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Meg kell beszélni, hogy neked ez rosszul esett. Most van az a mondás, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát, de ha a partnered olyat vesz amiről amúgy tudja, hgy nem szeretnéd, akkor vagy nagyon figyelmetlen, vagy nagyon rád akarja erőltetni ezt a dolgot. Beszéljétek meg.


Amúgy én is szeretek utazni, de ha valaki nem szeret akkor vele nem túl jó élmény utazni.

2016. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Voltam ilyen helyzetben, és nagyon nem volt jó. Persze az elején mindketten próbáltuk kezelni, én visszavettem az utazási/túrázási igényeimből, ő megpróbált néha jönni velem, de nem vezetett semmi jóra (egy komoly szög volt a kapcsolat koporsójába).


Az viszont jó kérdés, hogy ha tudja, hogy utálod, akkor miért vette neked:

- csak bízik benne, hogy mégis megszereted

- figyelmetlen, tesz magasról arra, hogy te mire vágysz, és gyakorlatilag magát ajándékozta meg

Ezen lenne érdemes eltöprengened, meg azon, hogy ha elemi igényeben nem passzoltok, az hova fog vezetni

2016. jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%

Nehéz belegondolni ebbe a helyzetbe, tehát én tuti örülnék, legalább volt benne annyi, hogy intézett egy közös programot.

Az jobb lenne, ha leszarna, ugye?

Még Ő a hibás, mert vett egy utat?!:D

2016. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

A satrazast en is utalom, meg ha olyan környezetben vagyok, ahol nem feltétlen modern a helyzet. Ez can.

Általában, ja ajándékot kapok, a szándékot nézem, nem hogy, mit kaptam. Ez esetben viszont megmondanám, hogy tudja jól, hogyan viszonyulok ehhez, és köszönöm, nem élnek vele. Ha szeretné, menjen el ő vagy vigye.el valamilyen haverjat, es akkor nem ment pocsekba.

2016. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem figyel rád vagy rád akarja erőltetni a saját életformáját. Melyik a rosszabb?
2016. jan. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%

és, ha csak kiakarja mozdítani?

mert biztos egyedül is eltudna utazni, akkor nem vette volna meg neki....hanem egyedül, vagy mással menne...

nem is ismeritek, de már egyből bemagyarázzátok neki, hogy a párja egy önző bunkó, mert vett egy utat, ami biztos ingyen volt....

2016. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
(off: látom érdemes erre bármit válaszolni, ha minden normális komment a porba lesz pontozva)
2016. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

szerintem borítsd a bilit, egyetértek az előzővel.


ha nagyon mérges vagyok, azt is megkérdezném tőle, vissza lehet-e váltani.


ez olyan, mint szétszórt embernek takarítófelszerelést venni.

reggae-t ajándékozni annak, aki a metált szereti.

olasz könyvvel meglepni, mikor te oroszul beszélsz.

egyberuhát választani, ha kizárólag a farmert szereted.

2016. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
előző alatt az ötöst értettem.
2016. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

hú, de gyorsak valakik a lepontozással, rekord!


nem támogatom az elnyomást cukormázzal sem.

2016. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!