Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről őszintén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről őszintén?

Figyelt kérdés
Egy ismerösnél lakok albérletben pár kollégával,mindannyian jó haverok vagyunk. Akinél lakok annak van egy haverja akivel szimpatikusak voltunk és tetszettünk egymásnak.A sráccal jól kijöttünk és kicsit össze melegedtünk,nem volt se csók se semmi. Ott kezdödött a történet érdekessé válni mikor az egyik közös ivászat után a srác akinél lakok rákérdezett,hogy nekem bejön a haverja? Bevallottam,hogy igen.Onnantól kezdve akárhányszor átjött a haverja látszott,hogy nem tetszik neki,hogy néha néha jól elhülyéskedünk a sráccal..Aztán közben a sráccal aki tetszett megbeszéltünk egy találkozott titokban. De a srác a talalkozó napján lemondta a talit..Kicsit rosszul esett mert egy hetig ígérgette,ho gy biztosan ráér, ezért utána nem kerestem,ha átjött köszöntem de levegőnek néztem.Rá pár napra rám írt és bocsánatott kért.Utána elbeszélgettünk amig újra át nem jött,hülyéskedtünk aztán elment haza de olyan fura volt..Aztán a lakótársam megkérdezte mi a baj? Elmondtam,ő meg kiosztott,hogy én felejtsem el a haverját összefog jönni egy másik csajjal, miért rajta töltöm ki a dühöm(holott semmi ilyen nem volt),ő megkérte a haverját,hogy hagyjon békén engem és ne is bántson meg ès,hogy most ezt veszem észre a srácon,hogy furán viselkedett..Megkaptam azt is,hogy utólag a haverja elmondta,hogy találkoztunk volna miért titkoltam ezt,hisz őt az se érdekli ha kezdünk egymással valamit,vagy összejövünk vagy bármi...Azóta ha átjön a haverja nem megyek ki hozzájuk,tudomást se veszek róluk...Mégis hallom,hogy a haverja rákérdez,ho gy mivan velem és a lakótársam lezárja a témat röviden annyival,hogy semmi. A lakótársam meg fura ha elmegy a haverja és kimegyek a szobából rögtön.Valahogy az a sejtésem,hogy a haverja nem tud erről,hogy a lakótársam,hogy kiosztott engem elég durva hangnemben. Valahogy úgy is érzem a dolgot,hogy valami sunyitás van itt a dologban... Bár lehet én képzelem be ezt magamnak...
2018. szept. 5. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kellett beletapicskolnod a barátságába 2 embernek? Ettől jobban érzed most magad?
2018. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt hogy házi nyúlra ezért nem torpedózunk.


Most vagy vágod magad alatt a fát vagy békén hagysz mindenkit.

Itt valakinek belemásztál a lelkivilágába.

2018. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!