Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kétgyermekes családapa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kétgyermekes családapa miért dobja el a családját egy csendes, karrierista nőért?

Figyelt kérdés
Ezek ketten évekig együtt dolgoztak, aztán akkor jöttek össze, miután újra találkoztak. A nő nagyon csendes, fél évig senki sem tudta, hogy együtt vannak, csak amikor a csávó beadta a válópert. Sokan el se hitték hittek, hogy ők ketten. Amikor együtt dolgoztak, jó barátok voltak már akkor is. A nőnek vagy 10 éve senkije se volt senkije se, aki volt az is csak hónapokig, szakmájában nagyon elismert, a magánélete tabu idegeneknek. Talán még szűz is volt ezelőtt a pasi előtt, aztán a 30as évei közepét taposta akkor amikor összejöttek.

2018. szept. 5. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Pl. mert beleszeret.
2018. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Mivan? Milyen hulyeségeket beszélsz te
2018. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

1. A család cuki dolog, de nem életcél.

2. Etológia. A gyerekek már életben maradtak, jöhet a következő család megalapítása.

2018. szept. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Attól még, mert a nő a munkahelyén helyén kezeli a magánéletét, nem biztos, hogy munkahelyen kívül is ugyanolyan csendes és visszafogott. Az, hogy senki nem tudta a párkapcsolati előzményeit nem feltétlenül jelenti hogy szűz volt meg életében csak pár hónapos kapcsolatai voltak.


Amúgy, ha a családapa úgy gondolta, hogy a házassága kihűlt, már nem boldog családapaként, ő férfi akar lenni, akkor érthető a váltás egy olyan nő felé, aki karrierista lévén kisebb eséllyel akar gyereket, tőle megfosztva a férfi-létet és családapának avanzsálva őt ismét. Ugyanúgy, ahogy gondolom a nők sem szeretik, ha a házasságban csak "anya"-ként vannak jelen, megszüntetve nőiségüket, a férfiaknak még fontosabb, hogy ne csak "apa" legyen. Ha ebből menekül, akkor egy ilyen döntés szinte kézenfekvő.

De persze, mi találgathatunk, a döntéshozót kell megkérdezni, miért szánta el magát erre a lépésre úgy mégis.

2018. szept. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem látok a fejébe, de ha lenne két üvöltő, visongó gyerekem, és otthon minden a gyerekekről szólna, mese üvöltene éjjel nappal, játékokon taposnék egyfolytában, és dugni is csak kussban lehetne hulla fáradtan éjfél után, akkor lehet én is inkább elcsábulnék egy hallgatag magányos nő felé, ahol legalább úgy érezhetem, hogy elmúltam 18 éves.


De ez én vagyok és tudva ezt magamról, inkább nem vállalok gyerekeket.


27N

2018. szept. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
#5 Köszönöm.
2018. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Mintha csak a rokonaim helyzetét írtad volna le. Ott se tudok konkrét okot, senki nem tud, de a válás óta a pasi konkrétan elmebeteg lett, nem egyszer jelenik meg az exfelesége házánál óbégatni, verni a kaput, fenyegetőzni, satöbbi.

Egész addig tök normális ember volt, amíg az új asszonykát fszra nem húzta.

Lehet hogy valami betegség, vagy fogalmam sincs, de hogy nem normális dolog, az is biztos.


Hozzáteszem, azt is el tudom képzelni, hogy az illtő kétgyermekes családanya teljesen átváltozott ősanyává, és csak a gyerekeibe volt beleszerelmesedve, a pasi meg leszrva, ilyenek is vannak, és őszintén szólva meg tudom érteni, hogy a pasi ilyenkor a nőt otthagyja.

Hogy a gyerekeit miért dobja el, azt nem értem, azt továbbra se tartom normális dolognak.

2018. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem tudunk részleteket. Mert ha pl. a gyermekeket látogatja, fizet utánuk, időt tölt velük, az nem jelenti azt, hogy eldobta őket. Mindössze elhagyott egy olyan kapcsolatot, amelyben nem volt boldog. Mert azt senki nem magyarázza meg nekem, hogy egy boldog házasságból kilép akármelyik fél egy ismeretlen hátha kedvéért.
2018. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#8

A kérdés úgy szól, hogy "miért dobja el a családját", ebből gondolom, hogy eldobta őket.

2018. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Ezt az elhagyott feleségek szokták így emlegetni, függetlenül attól, hogy az elhagyó fél mennyit tesz a közt gyerekekért.
2018. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!