Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket nem taszítanak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem taszítanak az ilyen a karrierista, munkamániás nők?

Figyelt kérdés

Szerintem egy nő legyen nő és legyen fontosabb a kettőnk kapcsolata, az együtt töltött időnk, legyen házias (ebbe én is segítenék) és ha lesz család akkor inkább a gyerekkel legyen, mint a munkahelyen. Nekem is egy nyugodt munkahelyem van, itthon dolgozom, nem keresek rosszul, igaz túl jól sem. Szeretném, ha ő se lenne munkamániás, ne a pénz legyen központban.

Most ezt a rádióműsort hallgatom és nagyon sok igazság van benne:

https://www.youtube.com/watch?v=CY-gMqH1Goc


2017. ápr. 21. 08:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

szerintem egy női is lehet karrierista!

sehol nincs leírva, hogy kötelező gyereket szülni, otthon lenni!

ismerek ügyvéd nőt aki a karrierjének él, nem is akar családot és mégis nagyon vonzó szexi az ahogy lelkes, ahogy beszél...tele van élettel! attól, mert karrierista még nagyon rendes és kedves nő!

ő nem a pénz miatt karrierista, ő neki ez a hivatása! az emberek segítése, az igazság és a jog találkozása...

nagyon intelligens és attól, mert karrierista még rengeteg dologhoz ért

volt egy vicces kép ahogy autót szerel :D elég sok oldalú

mindenki azt tegye amitől boldog, ne a társadalom által elvárt dolgokra koncentráljon...


24F

2017. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy épp a társadalom várja el ezeket az aktivitásokat és emiatt éreznek kényszert erre.
2017. ápr. 21. 08:37
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

miért ne lehetne a nőnek a munkája fontos, miért sütöd rá a karrierista bélyeget?


ha képzett, ha tehetséges,ha szereti, amit csinál, miért kiállhatatlan karrierista a szemedben?


és ha többet keresne, mint te, már szóba sem állnál vele?


2017-ben, amit most mostál, minimum bicskanyitogató, feudális.


a nő maradjon a fakanál mellett, és a pasi legyen számára a legfontosabb.


ez nonszensz!


szerintem te félsz az okos, erős, sikeres nőktől.

2017. ápr. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
8%
Sok nő válik ilyenné, átveszik a férfi szerepeket, tegyük hozzá, férfiaknál is gond ez. A volt feleségem vált munkamániás, karrieristává én meg elválttá...a társadalom úgy általában rossz irányba tart e tekintetben ( is).
2017. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

#3 Nem azt mondom, hogy legyen egész nap a konyhában és takarítson csak legyen házias, mert ez egy nőies érték. Az nem zavarna, ha többet keres, tőlem 100 ezerrel is többet kereshet nálam, csak ne legyen munkamániás és a legtöbb időt velem töltse.

Emiatt nem érzem magam feudálisnak.

2017. ápr. 21. 08:48
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Azért ezt a témát sok irányból is meg lehet közelíteni. Először is azért kezdtek a nők dolgozni, mert a férfiak nem voltak képesek (nem mindenki)annyi pénzt keresni ami elég lenne egy családot eltartani.

Egyre elfogadottabbá vált, hogy a nők is tanulnak és dolgoznak,és nekik is szükségük van arra, hogy elismerjék őket.

Egyre nagyobbak az elvárások, nőként is maximálisan meg kel felelni az elvárásoknak a unkahelyen is.

Nem panaszkodás képen, de azért nem egyszerű ám mindenütt megfelelni. Otthon a gyereknevelésben, a ház körüli teendőkben, a férjek elvárásainak, az anyósnak, az óvodának, iskolának és a munkahelyen. Sajnos a pénz központban van, mert annyi mindenre kell költeni, mert annyi mindent meg szeretnénk adni a családunknak, hogy egy idő után igen is fontossá válik.

2017. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%

Mi a gondod? Vannak mind két nemben, akiknek a karrier az első. Van akinek mindenek előtt a pénz. Van akinek a nyugodt békés családi élet.

Olyanok között kell keresgélni, aki hozzád közel áll. Te, egy nyugodt családi életet szeretnél, akkor ne a karrieristáknál próbálkozzál. Ennyire egyszerű.

2017. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

és ha nem tud főzni és utálja a házimunkát, akkor mi van?


nem cselédnek nevelték, azért mert nők vagyunk, még nem kötelességünk szeretni a házimunkát és háziasnak lenni.


ez rendkívül patriarchális és szexista elvárás egy nő felé.


én például utálok mosogatni, unom a vasalást, és főzni sem szeretek, de tudok.


az autók jobban érdekelnek, vagy a fűnyírás, 4 nyelven beszélek, és cseppet sem érzem kevésbé nőnek vagy taszítóan karrieristának magam, és a párom sem.

2017. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

A karrierista nem zavar, szerintem egy tök jó dolog, ha valaki szereti a szakmáját, próbál jó lenni benne, fontos neki a munkája, nekem sokkal pozitívabb, mintha az lenne az életcélja, hogy szül három gyereket és utána otthon van velük.

A munkamániás viszont zavarna, mert ő a munkáját a családja elé helyezi a fontossági sorrendben. Egyszer-egyszer belefér, de rutinszerűen rossz lenne, én sem tenném.

2017. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem undorító.

Családot alapítani, nevelni a gyerekeket, és vezetni a háztartást is ugyan olyan munka és felelősség mint a szerződéses.

Aki meg csak a pénzt hajszolja, idővel rájön, hogy miről is csúszott le....de az elpazarolt idejét már visszavásárolni nem fogja tudni.

Persze aki nem akar családot, annak nem is marad más.

2017. ápr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!