Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok van olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok van olyan hogy egy vagy két napig nem is kommunikaltok a párotokkal egyáltalán?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Persze. Együtt élünk, így ez inkább akkor szokott előfordulni, amikor valamelyikünk elutazik, de amikor még nem éltünk együtt gyakran előfordult, hogy kimaradt 1-2 nap. Akármilyen nehéz ezt elhinnie a ragaszkodóbb típusó embereknek, nem mindenki igényli a mindennapos kommunikációt, én is ilyen vagyok, akkor is, amikor nagyon szerelmes vagyok.
2018. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha ezt is ki kellene bírnom a távkapcsolatomban, akkor már nem lenne párkapcsolatom. Számomra alap a mindennapos kommunikáció. 30-as nő
2018. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Max ha nagyon összeveszünk és ő épp nincs otthon hetekig, akkor elő szokott fordulni hogy egyszer egyszer 1-2 napig nem beszélünk.De nagyon ritkán.
2018. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert nálunk a barátom nem igényli annyira a kommunikációt. És neki ez simán belefer, nekem viszont fura. Ragaszkodóbb vagyok
2018. szept. 6. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem fér bele. Volt hogy a barátom külföldre utazott hetekre,napokra,mindig megoldottuk hogy legalább naponta egyszer beszéljünk vagy ha nem nagyon volt wifi akkor küldött egy smst hogy hol van,mit csinál.
2018. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is túl sok a mindennapi kommunikáció. Szükségem van olyan napokra amikor senkihez nem kell szólnom, csak olyankor tudok igazán feltöltődni. Kinek mi.
2018. szept. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mr. Promo.... volt, hogy kimaradt, ahogy ma is. Hogy mit érzek? Nagyfokú csalódottságot, hogy ennyire sem számítok ennyi hónap után sem. Egyszer hívtam, de fel sem vette. Úgy érzem, hogy hülyének néz, mert mindig aznap tűnik el, mikor találkoznánk.
2018. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!