Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van hogy úgy érzitek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hogy úgy érzitek túl sokat vagytok együtt a párotokkal? Normális ez?

Figyelt kérdés

Néha nekem sok ha együtt vagyunk napi 24be minden nap. Valamiért ettől frusztrált leszek.. Kell hogy egyedül legyek csak magam.


Szerintetek ez rosszat jelent?


24N


2018. aug. 25. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez alapvető emberi igény.
2018. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én is szeretek néha egyedül lenni. Kell egy kis kikapcsolódás, hogy csak magam legyek.
2018. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még nem éreztem. A meloban majdnem egyedul vagyok ugyis
2018. aug. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dolgozni /suliba nem jártok?
2018. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs. Egy normális partnerrel simán meglehet oldani, hogy ha együtt is van az ember vele 0-24-ben egy légtérben legyen magánszférája, és mindenki tegye azt ami neki tetszik.


Szerintem nálad azt jelenti, hogy nem a számodra megfelelő emberrel vagy kifelé/elfelé vágysz..

2018. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy ember 24 órán keresztül együtt a másikkal? Komolyan ti egész nap otthon ültök együtt 24 évesen? 🤣 dolgozni? esetleg? vagy ott is együtt vagytok? 😃
2018. aug. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!