Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy egy nyíltan rasszista férfi beleszeressen egy roma nőbe?

Figyelt kérdés

Ugyanis ezt történt velem. Én egy vállaltan rasszista férfi vagyok, mégis beleszerettem egy cigány hölgybe.

A héten jött a céghez, mint új kolléganő és nekem kellett betanítani (de nem egy telephelyen fogunk a későbbiekben dolgozni). Hihetetlen, hogy minden ellenszenvem ellenére már az első percektől kezdve volt valami nagyon vonzó benne, a kisugárzása vagy nem tudom mi. Egy nagyon kedves, intelligens, jó indulatú, humoros embernek ismertem meg. Pár nap után azt vettem észre, hogy szinte egész nap ő jár a fejemben, rá gondolok, amikor elalszom és reggel az első gondlatom is ő.

Úgy tűnik én is szimpatikus vagyok neki, már szinte flörtölt is velem. Megbeszéltük, hogy találkozunk majd munkaidőm kívül is. Most meg attól félek, hogy mi lesz, ha megtudja, hogy én korábban többször is hangoztattam, hogy mennyire utálom a hozzá hasonló származású embereket.

Mi tegyek? Mondjam el neki a korábbi nézeteimet és hogy ő teljesen felülírta ezeket?


2018. szept. 7. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Ha elmondod neki több mint valószínű, hogy nem fogod érdekelni, ennyi volt.

De remelem beláttad, hogy nem minden cigány egyforma.

2018. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Látod? A szerelem mindent legyőz :D Szerintem ez jó ok most arra, hogy sutba dobd a nézeteidet és meglátod, hogy a szemellenző nélkül szélesebbre tárul majd előtted a horizont...
2018. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Karma :)

Majd a kollégák/barátok elmondják neki ha összekeveredtek, ha te nem mondod el. Én 2 szóban elmondanám, hogy korábban rasszista voltál, mert ilyen kis butus vagy, de milyen jó, hogy jött ő, mert kinyitotta a csipád, hogy nem szabad általánosítani, s elítélni valakit a bőrszíne, származása miatt.

2018. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

A sors iróniája :)

Szerintem fölösleges ezt fölemlegetned. Ha mégis valahogy szóba kerül, akkor bevallhatod, de azt is fűzd hozzá, hogy már másképp vélekedsz.

2018. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Karma:)))
2018. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
A heten ismerted meg es ma van pentek:))))
2018. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lassíts kicsit.

1 hete sem ismered. Még sok minden kiderülhet róla. Egyébként ez nem szerelem, csak annyi, hogy tetszik neked.

2018. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom minek ez a rasszizmus... Lehet, hogy vannak olyan romák akik mosdatlanok, hangoskodnak és lopnak, de van ilyen mondjuk a bu*ik között is... attól még nem szabad általánositani!!!


Rám is rám férni egy roma csaj, hogy átszellemüljek :_D

2018. szept. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mondd el neki, úgy ahogy itt. Értékelni fogja. Az előítéletek nem véletlenül alakulnak ki, kezeld fenntartással ezt a kapcsolatot. Nekem megvan a véeményem a cigányokról de egy embert sem kezelek le amíg nem szolgált rá. Mindenki tiszta lappal indul.
2018. szept. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy rasszista és egy roma szerelméből születtem. Szerintem ne rohand le. Várj még picit és legyél türelmesebb, mert nem régóta ismered. Még mindketten álarcot viseltek.
2018. szept. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!