Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges, hogy többször becsapott, hazudott nekem itt egy férfi és mégis nem megy az elfelejtése?

Figyelt kérdés

Hónapokon át beszélgetett velem. Elkezdtem hozzá ragaszkodni mert teljesen megbízhatónak tünt, de aztán lebukott. Több fiókja is van és csúnyán becsapott engem. Nagyon megszerettem őt mert adta a jó fiút és úgy is írt mint senki más hogy így-úgy szeret és akar engem. Belehabarodtam.

Találkozót is ígért aztán meg semmi nem lett belőle. Miért vagyunk mi nők olyanok hogy az kell nekünk aki bánt minket?

Ti jártatok már így csajok vagy csak én vagyok ennyire béna?

Már nem beszélünk hónapk óta de még mindig rá vágyom.


26n


2018. márc. 15. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. Nehezebb lehet elfelejteni,mert nem teljesült be a vágyódás. Ha gondolod írhatsz,sztorizgathatunk.
2018. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Persze, szerintem nagyon sokunknak van ilyen története.

Majd egyszer aztán betelik Nálad a pohár, eltűnik a rózsaszín köd, és elfelejted. Nem lesz más választásod :( :(

Nekem is volt ilyen pasi az életemben. Kért, találkozzunk, aztán mégse,mert közbe jött vmi, aztán mégis,de megint közbejött vmi, aztán könyörgött, és mikor beadtam a derekam végre, hát mégsem jött el. Mindez persze hosszabb időn keresztül húzódott.

Én odáig voltam Érte, az utolsónál telt be a pohár.És ezt Ő is tudta. Nem volt már több kérlelés, simán tudtam volna határozott nemet mondani.

2018. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nőkkel jártam itt (is) hasonlóképpen sok esetben, némelyikük áradozott, hogy milyen jó velem beszélgetni, meg hogy értelmes vagyok, volt, akinek hónapokig próbáltam elnyerni a bizalmát, de eltűntek vagy leráztak, amikor felvetettem, hogy találkozhatnánk. De akiket személyesen ismertem meg, azok sem feltétlenül voltak jobbak, akadt, aki a megbeszélt 2. randira nem jött el, pedig még előző este is ígérte, hogy jön, nem is tudtam utolérni, aztán mikor hazajöttem, akkor írt, hogy azonnal költözzek oda hozzá, mert magányos, de egyébként neki a menő pasik az esetei. Mindkét nemnél vannak ilyenek sajnos, ráadásul elég sokan. Egyébként nem értem, hogy 26 éves - elvileg értelmes - nőként hogyan lehet beleszeretni valakibe, akivel még csak nem is találkoztatok.
2018. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De miért nem lett a végén tali: te vagy a másik fél mondta le?

A mondatainak a nyelvezetét talán ismered, így miért nem írsz rá ott, ahol hasonlót találsz? Lehet, hogy rendezni tudnátok ezt a lezáratlan "kapcsolatot".

2018. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a férfi annyira csapott be téged, mint amennyire te nő vagy.
2018. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!