Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Van olyan,hogy egy férfi azert szeret meg egy nőt,mert bejön az érzelmi világa?Kűlsőleg meg nem épp az esete?
2018. szept. 8. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy az interneten ismerkedtem meg egy lánnyal és nagyon megfogott a belső értékrendje. Amikor találkoztunk, más volt személyesen mint a képeken. Elsőre nem is fogott meg annyira, viszont a többszöri találkozások után valahogy megszépült és egyre jobban vonzott. Azóta is szeretem:)
2018. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a párommal. Abszolút a belső fogott meg és ez jóval erősebb a külső vonzalomnál.
2018. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A nőknél is igy van, legalábbni s az értelmesebbbjénél. Csak az ostobák mennek külsőségre.

Mit ér a kidolgozott test, ha üres a lelke, a jelleme meg csapnivaló, és két értelmes mondatot nem lehet vele beszélni, mert sötét mint az éjszaka?

2018. szept. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mivan,ha az illető férfinek párja van.Akiröl azt mondta mindennél jobban szereti.Megis egesznap a masikkal chetel érzelmes dolgokrol.Poénkodnak.Néha becsúszik egy két flört.Olyat is mondott a masiknak,Hogy nem akarja elveszíteni mert Ő a biztospont az életébe.Szereti de bem szerelmes
2018. szept. 8. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az van, hogy felejtsd el, mert foglalt és tök mindegy mit mond, mit csinál, ez így nem jó. Ha elhagyná érted, talán veled nem tenné meg?
2018. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 Az. hogy kisértés alatt van mind két ember.
2018. szept. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést de itt nem kapcsolat kialakításrol beszélünk.Senki nem akar kilépni vafy szeretői státuszba kerűlni
2018. szept. 8. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!