Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vàgyom a szerelemre de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vàgyom a szerelemre de nem kellek senkinek. Mindig azt gondolom, ha kedves vki velem akkor màr többet akar, pedig nem. Mit tehetnèk hogy ne legyek ilyen? Volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2018. aug. 12. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Így éreztem magam minden alkalommal de a csalódások után valahogyan elengedtem a gondolatot, hogy “kellek valakinek”. Próbálok pozitív lenni és keresem a boldogságot anélkül, hogy előre beleélném magam bármibe is.
2018. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg a kedvességet a helyén kezelni, és nem túlértékelni, illetve az egyéb jelekre, testbeszédre figyelj, így kevesebb csalódás ér. Tudom nehéz, mert én a másik oldalon vagyok, vagyis, ha közvetlen és kedvez vagyok valakivel, akkor azt hiszi tetszik, és aztán közeledik, pedig én semmilyen jelet nem adtam erre, csupán azt a kedvességet, amit általában adok másoknak is.
2018. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Korod? Nemed?
2018. aug. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Szia, lány vagy ugye? A mai rohanó világban már az is ritkaság, ha valakit kedvesnek ítélünk meg, ezeket a dolgokat is értékelni kell. Általában mindig a kedvesség szeildül komolyabb dologra, így, ha sokan kedvesek hozzád, biztos vagyok benne, hogy megleled az igaz szerelmet...
2018. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Te milyennek látod magad? Szerinted lehet oka annak az érzésnek, hogy "nem kellek", vagy csak azt érzed, hogy nem vesznek észre?

Volt egy ismerősöm akiben hasonló érzések voltak, ha gondolod leírom a sztorit.

2018. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

1. Azt nem tudjuk megmondani tutira, hogy hogyan szerezz barátnőt, mert ez eléggé szerencse kérdés, van akinek könnyebben jön, van akinek nehezebben. Nem tudhatjuk itt ezen az anonim oldalon, hogy ki miért utasított vissza.


2. Azt tudom neked tanácsolni elsősorban, hogy legalább az önbizalmadat állítsd helyre: nyugodtan ismerkedj valakivel akkor is, mikor neked kell, legalábbis nincs ebben semmi szégyen. Nem kellene ezt ilyen kínosnak felfogni, hogy most azért nyomultál valakire, mert azt hitted, hogy "kellesz neki". Na és? Sokakat egyáltalán nem érdekel, hogy kellenek-e valakinek vagy sem, elsősorban azért ismerkednek, mert kezdetben tudják azt, hogy nekik kell egy illető személy, legalábbis megakarják ismerni.

Szerintem ez a magabiztos kiállás elég fontos tényező, legalábbis ahhoz, hogy ne éld meg kínosan az ismerkedést. Nem mondom, hogy bárki belém szeret, ha magabiztos vagyok, de legalább nem egy ciki élmény így az ismerkedés... ami már önmagában jó.

Tehát amikor ismerkedem, akkor nem azt nézem elsősorban, hogy "kinek kellek", kezdetben csak annyit tudok, hogy nekem kell az illető. Ezt meg bevállalom, nem fogom fel kínosnak.


3. Hány ilyen próbálkozásod volt? Sokan tapasztalnak ilyen csalódást néha, de ettől még nem hátrálnak meg az ismerkedéstől. Lehet, hogy az első néhány személlyel nem volt sikerem, de a következővel már igen. Akivel nem működik, azzal ne erőltesd, attól még lehet, hogy mással jobban fog menni.



4. Nem tudom, hogy hány elutasítás van a "senkinek" mögött. Ha szó szerint mindenki elutasít, akkor lehet, hogy valamit rosszul csinálsz, ilyenkor változtathatsz valamit magadon, kinézet, viselkedés, beszédstílus, stb. Bár azt sem te tudhatod, hogy mi lehet a gond.

2018. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Tudom mijen de megkell tanulni kezelni .Nekem akkor volt ilyen mikor szakítottam a párommal .Olyankor jol esett pár kedves szó is .De ahogy összekapom magam akkor màr el is mulik az érzés nem elem bele magam ugy mint eleinte meg tàvolsàgtartó vagyok nem mutatok ki semmit .Havki komolyan akar kapcsolatot az ugy is kimutatja .
2018. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok, nekem is jól jönne a segítség.

2018. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Valszeg férfi a kérdező, de álljon itt egy unisex reakció, ami segíthet:


Meg kell tanulnod kommunikálni a másik nem képviselőivel, lehetőleg úgy, hogy épp nem akarsz tőlük semmit. Ez két fronton is segíteni fog.


- Eleve megtanulsz kommunikálni a nőkkel / férfiakkal kockázatmentesen, így nem görcsölsz a visszautasításon

- Idővel meg fogod tudni különböztetni a kedvességet a vonzalomtól.


Én csak a férfi oldalról tudom neked mondani, hogy egy nő nagyon máshogy viselkedik, amikor csak egyszerűen kedves és amikor legszivesebben belemászna az arcodba. :)


Szóval barátkozz és beszélgess velük sokat, ismerd meg őket, így könnyebb lesz ismerkedni is később.

2018. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy egyedül,nekem is r..l hiányzik valaki. De lehet másba szerettem bele,az elején. Ez van.
2018. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!