Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor megismertétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismertétek a párotokat, akkor mennyi idő után szerettetek bele?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy amikor először megláttad őt, akkor már vonzódtál hozzá, vagy csak "semleges" volt számodra? És mennyi idő után érztetek szerelmet, kötődést hozzá?

2013. nov. 11. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, mi úgy másfél hónapig órákat beszélgettünk neten, aztán úgy a személyes találkozó után 3 héttel talán.
2013. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azonnal vonzódtam hozzá, hamar bele is szerettem, de hamar ki is szerettem belőle.
2013. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első látásra.
2013. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azt elfelejtettem, hogy ha lehet, akkor írjátok a korotokat és a nemeteket is. :)
2013. nov. 11. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam elég furi volt az egész. egy helyen dolgozunk. én már ott voltam pár éve mikor őt felvették, másik műszakban dolgoztunk eleinte. de azok az 5 percek mikor láttam, csupán futólag, bőven elég volt hogy beleszeressek. sajna nekem akkor volt párkapcsolatom.ennek ellenére többször találkoztunk, eljött hozzám x100 km-t utazott hogy ott legyen velem pár órát, tudom nem szép megcsalni valakit, de...mindegy. és a párom kitartásának köszönhetően fél év vajúdás után kiszabadultam a kapcsolatomból és összejöttünk, rá két hétre kb összeköltöztünk, ennek már lassan 3 éve. ebben az a legszebb hogy a párom egyáltalán nem az "esetem". mármint amit a fejemben összeraktam ideált, nem nagyon egyezik, de talán ezért is tökéletes mert nem a külső tulajdonságába szerettem bele hanem a lelkébe a személyiségébe. és a szerelem azóta is tart.


leírom a párom oldaláról is a dolgot. :) az elmondása szerint már akkor tetszettem mikor még nem is ismert :) ott dolgozik a párom sógora, előbb kezdett mint ő így a sógora engem akkor már ismert és vitte a hírt hogy van egy lány aki tuti tetszeni fog neki. és hát nála ez sima ügy volt, már tudta hogy egymásnak vagyunk teremtve, és így is van :)

2013. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: 22 és lány :)
2013. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom haverja volt. Egyszer közösen mentünk a parkba és már akkor éreztem, hogy vonzódok hozzá. Mindig ránéztem és egyből mosolyogni volt kedvem. Következő alkalom mikor találkoztunk, a születésnapi bulim volt, ahol megtörtént az első csók is, hála a vodka önbizalom növelő hatásának. Azóta ő már a férjem :)

23N

2013. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar beleszerettem, ami hiba is volt, mert később kezdett kibújni a szög a zsákból. Szakítottam vele, de még mindig szeretem. Pár nap alatt belebolondultam. :/
2013. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

18 napos netes ismerkedés után találkoztunk, és rögtön az első randi alatt szerelmes lettem. Ő is. Kötődés is elkezdődött, de az csak az után vált teljessé miután először szeretkeztünk. Nekem adta a szüzességét:) Akkor 2 hete voltunk együtt.

Én 24 éves voltam, ő 21.


Ez 3,5 éve volt, azóta vagyunk együtt. 2 éve volt az esküvőnk:)


27/N

2013. nov. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
mi 3 hétig beszéltünk neten és telefonon. Utána találkoztunk, rá 1 napra összejöttünk. Mindketten éreztük a tüzet;) Én 24/L párom 39/F
2013. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!