Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek beleszerettem a hangjába és a szemébe?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy pakisztáni fiuval, külsőre egyáltalán nem az esetem, egy magas velem ami nálam mindig barátzónába reakja a fiúkat.

Viszont, a hangja annyira megnyugtató és bizalomgerjesztő, a szeme ugyanez, csak hallgatni szeretném, beszéljen bármiről. A hangsúlyozása, ahogy formálja a szavakat.... kétszer találkoztunk és azóta folyamatosan rá gondolok pedig néztem róla képeket és tényleg nem az esetem, nem járnék vele....


lehet, hogy a külsejét eltörlik ezek a tulajdonképpen belső tulajdonságok? hogy igazából innen érzem, hogy összeillünk?

20/L


2018. szept. 10. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Én pl. tudod mit szoktam megnézni az aktuális pasijelölteken? Csak a nééézéééséééét meg a jáááráásááááát...
2018. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Ronda vagy és más sem jut neked, csak egy pakisztáni menekült. Egy magyar hajléktalan miért nem jó neked?
2018. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem beleszeretés, inkább mély szimpátia.


A beleszeretéskor az adott ember minden porcikájába szeretsz bele.

2018. szept. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Vigyázz, mert a Soros küldte és " betanított" migráncs 😂

Amúgy szerintem ez nem nevezhető szerelemnek, van egy-két "tulajdonsága", ami miatt kicsit fellángoltak az érzéseid.

2018. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy emberek, nem magyarországon vagyok hanem ankarában....:D itt én vagyok a bevandorlo
2018. szept. 10. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom, miről bezsélsz, ezt én is átéltem már.


Ezt erős vonzalomnak hívják. Még nem szerelem, később akár az is lehet, de még kevés. A vonzalom meg lehet elég intenzív, bizony nálam is a gyengém a szem, és a hang..


Pl akibe én "belezúgtam" - és ez nálam ritka,- vele neten is bezséltem, képen is láttam, na nem ismerkeési céllal. Semmi nem volt. Aztán meghallottam a hangját, nevetését.. Ekkor még nme is találkoztunk, de már teljesen elvarázsolt.. Sosem éltem át iylet. Újra megnéztem ezután a képét, és éreztem már, hogy oda vagyok. Találkozásnál kiíváncsi voltam, mi lesz, hiszen ez *lyeség. Mondom biztos csalódás. Nem volt az.


Eszméletlen módon vonzódom hozzá, ha kapok tőle bármi impulzust azóta is, mert ez mind a szeméyliségéből fakad. Ez egy erős vonzalom.

2018. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kifejtett választ utolsó! Pénteken randevúra megyünk, kicsit tartok a dologtól, hogy túl sokat képzelek bele csak ezek miatt....
2018. szept. 11. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
hányinger! :D
2018. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!