Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem és összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem és összejöttem egy volt kolléganőmmel, aki 35 éves és szűz. Kicsit zavar a dolog. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kicsit elbizonytalanodtam, mert keresem, hol lehet a probléma, ennek oka van, hogy valaki szűz ennyi idősen. Csendes, de azért ezt nem gondoltam volna...De lehet, csak nekem furcsa egy évtizedes házasság és két gyerek után, nem tudom ennek most hol kezdjek neki.

Ti mit javasoltok?



2018. szept. 9. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

ha már összejöttetek és vagytok olyan kapcsolatban , hogy elmondta azt hogy szűz akkor erről őt kéne megkérdezni!

lehet hogy az orális élvezetekben leli örömét és neki nem hiányzik a fizikális behatolás :D

2018. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

A baj az, hogy ilyenkor az esetek nagy többségében van valami zűr az illetővel.


28 éves voltam, amikor megismerkedtem egy férfival a neten. Ő akkor volt 32. Már hetek óta ismerkedtünk/beszélgettünk, mikor kiderült, hogy ő még soha nem volt nővel, mi több, barátnője sem volt. Mivel egy játékoldalon ismerkedtünk meg és saját állítása szerint is egész életében a számítógép előtt ült, így ez nem volt annyira furcsa. Még a szex is jó volt vele, sőt, élveztem, hogy kíváncsi és nagy étvágya van. Aztán szépen lassan kibukott, hogy teljes mértékben antiszociális. A családi összejövetelekre soha nem jött velem, az utcára soha nem lépett ki rövidnadrágban vagy pólóban, de még arra se bírtam rávenni, hogy néha jöjjön el velem sétálni. Miután engem megszeretett, velem jól elvolt, de rajtam kívül senki mással és velem is csak a négy fal közt. Egy évig bírtam.


Én azt mondom, hogy az sem jó, ha valaki már tizenöt évesen p*rnószínészeket meghazudtoló módon éli a nemi életét, de az sem, ha 32 évesen még csak ott tart, hogy messziről nézegeti a nőket/férfiakat. Pláne 35 évesen, ahogy te is írod.

2018. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Tipikus.... 10 év házasság + 2 gyerek utàn beéred egy lúzerrel is, csak tömje a pénzt valaki a besikerült gyerekeidbe....
2018. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

3 te mi a rákról beszélsz? Tanulj meg olvasni, vagy értelmezni, esetleg mindkettő.


Kérdező ha zavar akkor add meg nekem az elérhetőségét, engem nem zavarna az ilyesmi.

2018. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Küldd át hozzám és utána nem lesz többé problémád vele! ;)
2018. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Miért keresel mindenáron hibát benne? Vannak ilyen visszahúzódó emberek. Örülj neki, a tiéd lesz először. Ha szerencséd van, utoljára is.
2018. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3as, nem miatta váltam el, ha így jobban tetszik és a fiamimnak mindene megvan. Rendben, akkor nem keresek többet hibát! Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 9. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
:O
2018. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

én inkább a válaszokra reagálnék.

egy ember életébe nem könnyű ám kapcsikat találni főleg ha szegény.

azt ugye mindenki tudja milyen ingatlanos helyzet van manapság.

mégis mi a túrót csinálhat aki albérletbe lakik és van 10 milla tartozása ?

tudom sok embernek abból áll az élete elveri a pénzét.

de vannak ám nehéz sorsú emberek is,akinek minden lépését meg kell gondolnia.


az sem újdonság szerintem senkinek hogy az emberek nagy részének az élete egy mókus kerék.ismerkedni sehol sem lehet.vagy ha igen akkor nem érdemes.

ebből kiderülhet akkor sex sem lesz.

akár évekig,szerintem semmi szégyelni való nincs ebben.

az az ökör aki azt hiszi az az élet hogy egy kocsmában flörtölsz egész nap.

mint a - Így jártam anyátokkal - ba.

2018. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 peca1000 ***** válasza:
84%

Legalább az igényeid szerint tudod alakítani szexuálisan.


Ja és nemi betegséget sem kapsz el tőle.


Ha ügyes vagy vele az ágyban, meg sem fog csalni, ott sem fig hagyni.

2018. szept. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!