Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki hisz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Van itt olyan, aki hisz a karmában, illetve hasonló sztorija van mint nekem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy Férfit társkeresőn. Egyszer találkoztunk 2011. 12.22-én.

Olyan dolog történt velem, amit soha de soha nem gondoltam volna, hogy megtörténik. Illetve, hogy tényleg létezik ilyen. SZERELMES LETTEM. Hogyan lehetséges ez? 1x találkoztunk és megőrültem/megőrülök érte. Hónapokig zaklattam őt. Végül úgy tudtam megszabadulni tőle(akaratom ellenére) hogy kitöröltem a telefonszámát, a facebook profilját meg ő törölte le igy nem maradt más utána csak a fényképei, amiket nekem küldött. Évekig tartott, hogy vissza vissza néztem a képeit. Szerintem ez már beteges. Milyen betegség lehet?

Persze azóta eltel 7 év. Voltak kapcsolataim. De soha senkit nem tudtam szeretni. Képtelen vagyok szerelembe esni. Ennyi év után is az a bizonyos illető kell.

Hétvégén szúró próba szerűen rákerestem facebookon. És mit találtam, kiadta a profilját, amit szeptember 4.én csinált. Uramisten. Ne tudjátok meg mit kezdtem el újra érezni: REMÉNYT.

Szerintetek van esély, hogy mi egyszer ketten együtt?

Azon hezitálok, hogy rá merjek e írni illetve hogy mikor...Nem lenne túl gyanús hogy most irok rá? Azt fogja hinni, hogy őrült vagyok. Félek. Utálom ezért magamat. Miért nem tudom elengedni őt. Csak történjen már valami. Egy jónagy csalódás kellene tőle, hogy értékeljem őt hogy ő egy rossz ember és készen álljak az elengedésre, de addig nem megy.

Kérlek segítsetek!

Köszönöm!

27/nő



2018. szept. 11. 19:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
"Hétvégén szúró próba szerint rákerestem" ez nagyon beteg. Kicsit több mint egy hete csinált egy új profilt majd rá írsz 7 év után amikor alig tudott levakarni és ismét a nyakára mész. Én őszintén sajnálnálak és félnék tőled.
2018. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez megszállotság
2018. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Én hiszek a karmában,amit adsz, azt kapsz. Kb ezt jelenti.
2018. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kerdeztetek, hogy ebben mi a karma? Talan az, hogy 1. látásra szerelem ismerettseg nélkül
2018. szept. 11. 20:19
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nem karma, kérdező. Az a karma, ha azt kapja valaki, amit adott. Te inkább ijesztő zaklatónak tűnsz.

Engem életem első komoly párja megcsalt, nem is akárhogy. Pár évvel később megtudtam, hogy egy olyan nővel él együtt, aki elmegy megdugatni magát mással, majd befekszik mellé aludni. (És bizonyos okok miatt elég sokáig nem is paterolhatta ki a lakásból, így hosszú szenvedés volt számára.)

Na ezt sokkal inkább lehetne karmikusnak hívni, de én nem hiszek benne. Egyszerűen zsák a foltját, amit én anno 16 évesen, mikor összejöttünk, nem láttam. (Azóta is hálás vagyok, hogy megszabadultam tőle. Elég csúnya életem lett volna mellette.)

2018. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ikerlàng szerelemre gondolsz, de akkor ezt Ő is ugyan úgy érezné, mint Te. Szerintem akkor idealizáltál róla egy képet és inkább abba kapaszkodsz és mivel nem kaptad meg így ott van a mi lett volna ha.. engedd el..
2018. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám elengedni? Valaki tudna utat mutatni?
2018. szept. 11. 21:16
 18/18 anonim ***** válasza:

"Hónapokig zaklattam őt. Végül úgy tudtam megszabadulni tőle(akaratom ellenére)"


???


Minek zaklattad? Ha bejött, akkor miért nem próbáltál rendesen összejönni vele, úgy, hogy rábízod? Mondjuk ha ő meg lepattintott, akkor te neki nem kellesz. Az ő reakciójáról nem írtál semmit. Ő szeret téged? Mert ha igen, akkor nincs probléma. Viszont ha ő sosem akart tőled semmit, és meg akart tőled szabadulni ő, nem pedig te őtőle, hanem idegesítetted már őt, és jó ötletnek találta volna téged valahogy lerázni, és szóval ő nem szeret, és nem érdeklődik irántad; akkor hagyd. Ha meg mindketten, kölcsönösen szeretitek egymást, akkor nem értem, mi értelme volt a részedről lezárni ezt a kapcsolatot. Egyébként nekem volt olyan, hogy ilyen karmikus jellegű volt egy szerelem az életemben; és előző életekről meg csak az volt az info, hogy egymással ellentétes nézetekért harcoltunk; szal valami politikai ellenfelek lehettünk, vagy ilyesmi, és lehet nagyon utáltuk egymást; és akkor most meg ebben az életben nagyon közel kerültünk egymáshoz (talán hogy a mi kis mérlegünk kiegyenlítődésbe kerüljön; pl régen nagyon utáltuk egymást előző életben, ezért így most imádtuk, hogy ki legyen egyenlítve); de már elvileg lezárult az a karma, és már nem is tudja azt az "áradást", áradásos szeretetet kiváltani belőlem, most kb ilyen baráti státuszban van nálam. Azt tudom a tudatommal , hogy ő fontos nekem, ő egy fontos ember az életemben; de már nincs az a töltet, nincs az a lángolás. Amúgy az ő részéről is volt; ő most mikor legutóbb valakit megkérdeztem, aki tudott közelebbit, azt mondta, hogy ragaszkodást érez most irántam. Én meg mostanság kicsi szeretetet csak, de ő egy pozitív emberke mindenképpen az életemben. Egyébként igen, lehet neked karmikus, hogy el kezdtél "megh@lni" ennek a pasasnak a számára, akiről írtál, mert lehet, hogy ő csinálta ezt veled korábban, de nem feltétlenül. Meg pl lehet a kötődésetek is karmikus eredetű. Mégha pl csak egyoldalú is esetleg, még akkoris. De most nemtom, akkor Kérdező, te bunkón viselkedtél vele, és egyszercsak egyik napról a másikra megszakítottad vele a kapcsolatot? Esetleg ő volt veled a bunkó? Hogy csak így szó nélkül eltűnik- másik meg aggódhat érte, hogy na most mi van vele; vagy : mit szúrtam el-gyötrődik? Vagy most mi van ilyenkor? Egészen pontosan mi a probléma, mert a problémáról kb nem írtál semmit, de most már nagyon érdekel; egyébként bármi is a problémád; működő, vagy kevésbé működőképes stratégia: Ha még szereted őt, vagy érzel valamit iránta, akkor keresd, vedd fel vele a kapcsolatot mindenképpen; mert ha ő is akarja, akkor nagyon elszúrtad annak idején, hogy megszakítottad vele a kapcsolatot. Szal ha úgy érzed mgé érdemes, még lehet esélyed, akkor hajrá, akkor mindenképpen hívjad; de ha meg viszont nincs értelme, mert már nem akarsz tőle semmit, vagy ő kifejtette egyértelműen a tudtodra adta, hogy nem kér belőled már, akkor felejtsed el őt, lépjél tovább. De ha szereted, akkor mindenképpen írjál neki. Ha meg már nem érdekel, és egyáltalán nem akarsz tőle még haverbarátságot sem, vagy megutáltattad magad vele végelegesen, megbocsáthatatlanul, akkor hagyd őt békén, hadd élje az életét; ha te csak felkavartad, és boldogtalanságot vittél neki bele.

2018. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!