Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Manapság lehet-e hibáztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság lehet-e hibáztatni egy pasit azért, mert már nem tetszik neki a stressz miatt meghízott barátnője?

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

kifogás az kifogás,

de hidd el nem emiatt fog kiszeretni valaki valakiből normál esetben

2018. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ma ilyen kövér fétis nap van? Vagy egy egyén pörög ezen a témán, mert mit tudom én bántotta egy kövér nő?
2018. szept. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Lényegében nem arról van szó, hogy kiszeretne belőle, hanem arról, hogy már kevésbé tartja szexuálisan vonzónak.


Na ilyenkor történhet az meg hogy"


"a párom mostanában egyre kevesebbszer akar velem ágyba bújni, mindig én kezdeményezek. Mi a baj"


:-)

2018. szept. 12. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat igen. Van ilyen oda-vissza.
2018. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Azért viszont igen, ha ezt meg sem próbálja megbeszélni vagy, ha nem sikerül inkább megcsalja.
2018. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet a pasit hibáztatni. Én is azon a véleményen vagyok hogy beszéljék meg. Nyílván a nőnek nem fog tetszene mert milyen dolog az hogy a férjének így már nem tetszik mert ugye ez szokott lenni. Van egy határ lehet hogy a plusz 5-6kg még jól áll de lehet a 25kg már nem. Evés helyett járjon el edzeni. Vagy egyen olyan dolgot ami nem hízlal.
2018. szept. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Hogy én mekkora maradi vagyok! Én még azt hittem, hogy a felhasználthoz képest túl sok bevitt kalória tárolódik zsír formájában... erre azt írod, stressz hizlal.


Ma is tanultam valamit.


---


Természetesen nem lehet hibáztatni a pasast azért, mert megváltozott az ízlése. De az, hogy párjának testi változásai a pasas számára elsősorban szexuális szempontból érdekesek, és egy cseppet sem érdeklik az elhízás okozta esetleges későbbi egészségkárosodások, nos, ezek alapkérdéseket feszegetnek.

2018. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fizikai vonzalom nem akarat kérdése; vagy van, vagy nincs, és akkor sincs mit tenni, ha volt, de elmúlt. Persze ha egyből dobja emiatt, az már más lapra tartozik. Jobb esetben az illető támogatja a párját a fogyásban, esetleg elmegy vele futni, stb, hiszen egy kapcsolat nem csak a tökéletes pillanatokról szól, hanem arról is, hogy segíts a társadnak.
2018. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Esetleg kiiktatni a stressz faktort.

Én a másik véglet vagyok, fogyok, mert enni nem bírok. Na amikor a túl vékony vagy után kiiktattam a fő forrást - a volt párom- sikerült visszahízni.


De szíved joga most kifogást keresni, hogy te min mész keresztül. Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy ne adja az ég, de a jövendő feleséged gyerek anyja terhesség alatt mondjuk szétreped, és lógni fog a bőre, azzal mit kezdesz? Amivel edzhet majd halála után is olyan marad... Ez van, amikor csak a csomagolás a fontos.

2018. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!