Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nagyon tetszik egy srác (egyetemem felsőbbéves), és nem vagytok biztosak benne, hogy viszonzott-e a dolog, azért megpróbálnátok valahogy közölni vagy inkább nem kockáztattok és várjátok a csodát?

Figyelt kérdés
Eleget szemeztünk már, és öszzefutogatunk bulikba, de nem lép. Nem szoktam ilyen kis határozatlan lenni, de vele valahogy teljesen más, annyira szimpatikus kívül, belül (csak kettesben nem beszéltünk még), és naagyon tartok a pofára eséstől...
2018. aug. 28. 21:39
 1/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
28%

Jajj cukika, akkor tarts a pofára eséstől. Rágódj ezen még fél évszázadig, hogy 'jajj mi lenne ha'. Óriási dolog odamenni hozzá és elhívni randizni.

Még a tini kategóriába se mehetsz, mert már ott is szánalmas ez a viselkedés.


Az internet most zárja be kapuit számomra mára. Elég volt.

2018. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha "nagyon tetszik" -ne érdekeljen a pofára esés....


Hívd el kávézni vagy enni valahová kérdezd meg van-e kedve?


Csodákra ne várj, csak bátran!


N/43

2018. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1. Azért megnéznélek ha egyszer sikerülne szerelembe esned úgy igazán... -,hogy vetődnél te csúcs magabiztosan randira hívni az illetőt.
2018. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy pofáraesés, mint hónapokon keresztül feleslegesen agyalni valakin...
2018. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én, mint expert pofára eső mondom, hogy kockáztass. Ha nem kockáztatsz, akkor életed végéig gyávának érzed majd magad, és nem is nyerhetsz. Ha kockáztatsz, legalább az énképed jobb lesz, valamint akár nyerhetsz is.


Nem kell az ilyesmit túlmisztifikálni.

2018. aug. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerülj hozzá közelebb anélkül, hogy konkrétan rányomulnál. Beszélj vele kettesben, szervezzetek programot, stb. Nem agysebészet. Eddig minden pasimat így "szedtem fel". :D Elég biztonságos, mégis elég nagy százalékban működik.
2018. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:

#3 - Ne haragudj, hogy én nem vagyok akkora ny_morék, hogy ne merjek megszólítani egy másik embert.

A másik dolog pedig, hogy aki szerelmes lesz azelőtt, hogy randizna az adott illetővel, azzal valami komoly gond van.


A kérdező részéről viszont még egyszerűbb is a helyzet, mint átlagos esetben, hisz ismerik egymást és beszélgettek már (még ha nem is kettesben). Tehát nem vadidegenként kell odamennie hozzá.


Persze én továbbra is azt mondom, hogy ne menjen oda és szenvedjen csak a kis félős életében, ha ez jó neki.

2018. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!