Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írd le nekem, mi az, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írd le nekem, mi az, amit igazán tisztelni tudsz a másik nemben?

Figyelt kérdés

Anno iskolában volt olyan feladvány, hogy akinek a nevét húztuk, jó tulajdonságokat kellett róla mondani.


Kíváncsi vagyok, Ti milyen jót tudtok mondani egymásról!


2018. szept. 13. 07:25
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
15%
És semmi jót nem tudok mondani a nőkről. Egész életüket színészkedéssel töltik, egészen kis koruktól kezdve, hogy effajta manipulációkkal jussanak előre az életben valódi teremtő teljesítmény nélkül. A szaporodás érdekében a génjeinkbe be van kódolva a vonzalom a nők iránt, ezzel nem tudunk mit kezdeni, és ezért sok férfi "angyalként" tekint rájuk, én max szexuális tárgyként látom őket.
2018. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
10%
Egy lista azokról a dolgokról, amiket tisztelni tudok a nőkben:
2018. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%
Hűség, egyenes gerinccel való élés, lelkierő, kitartás, családcentrikusság, okosság, értelem..
2018. szept. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Alapvetően egyetértek veled. Tulajdonképpen nincs semmi, amit az átlag nőben tisztelni lehetne, de erre csak akkor jön rá az ember, ha folyamatosan ismerkedik a nőkkel, és mindig ugyanazokkal a klisékkel találkozik. Akkor rájön, hogy mind egyforma, és csak a szex jelenti velük a legnagyobb örömöt. De ameddig ez nem történik meg, addig csak azt gondolják, hogy rosszat fogtak ki, és - átvéve a nők szövegét - várnak a "Nagy Ő"-re.


Persze, tegyük hozzá: kivételek mindig lehetnek, de ez 1-2% lehet talán.


Mindenesetre nem akarom meghazudtolni magam: tisztelem bennük azt a rafináltságot, hogy bármit tesznek, úgy tudják forgatni a lapokat, hogy végül a "gonosz pasi - gyenge nő" felállás jöjjön ki.


Sokat lehet tanulni a nőktől, és ez jó.


Nyárom Balatonon dolgoztam, jó kis leckét kaptam. Azon kívül, hogy megtanultam: nagyon könnyű felkelteni az érdeklődésüket, kiderült, hogy mennyire nem szabad bennük megbízni.


Na még ez az, amit tisztelek bennük: hogy akaratukon kívül is tanítanak. 😁

2018. szept. 13. 07:43
 5/40 A kérdező kommentje:

Na igen, a kitartás. Még az is pozitív tulajdonság bennük.


(Az előző kommentem az 1-esnek szólt)

2018. szept. 13. 07:45
 6/40 anonim ***** válasza:
37%

1 Ha ilyen nők kellenek neked, akkor meg is érdemled. Értelmes férfi átlép rajtuk.


Mondom ezt nőként.


Mert nálunk, az én közösségemben a férfiak az ilyeneket úgy tekintik mint disznókat orrukban a karikával.


Péld 11,22

Mint a disznó orrában az aranyperecz, olyan a szép asszony, a kinek nincs okossága.

2018. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%

Úgy összességében semmit nem lehet erre mondani. Csak egyes emberre lebontva. Nem mondhatom azt, hogy szeretem, hogy a férfiak hűségesek vagy kemrnyen dolgoznak.


Szeretem, amikor egy férfi felelősségteljes és meg tud nyugtatni már csak a jelenlétével, hangjával ha valami baj történik. Szeretem, ha megértő és figyemes. Én ezt tudom tisztelni abban, akiben megvan.

2018. szept. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

7-es:


Azzal a szentírási idézettel az a baj, hogy a hagyomány szerint Bölcs Salamon kb. 3000 éve vetette papírra.


Az ókorban egészen más volt a helyzet, ha pl. most csak a Szentírásban szereplő nőkből indulok ki:


Akkor mondd el nekem, hol vannak manapsáf olyan bátor, szentéletű nők mint pl. Debóra prófétaasszony, Eszter királyné vagy éppenséggel Ruth volt?

2018. szept. 13. 07:50
 9/40 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
2%
Semmit. Maximum a lábuk közötti szervüket. Más értékelhető nemigen van rajtuk, nemigen található bennük.
2018. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
23%

8 Vannak, csak ki kéne nyitnod a szemed.


Egyébként amit idéztem, azt adja Isten keresztény férfiaknak. Tényleg így látják a magukat kellető nőket. Azonnal ahogy egy ilyen megjelenik előttük:D Ez is Isten titkainak egyike:D Lévén nem véletlenül, ugyanis mind egy keresztény férfi, és mind keresztény nő sokkal nagyobb kísértésnek van kitéve mint bármely más ember.

Egy keresztény férfi vonza a nőket, de nem ám kicsit.Mert erő sugárzik belőle.

2018. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!