Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a másik fél nem volt szerelmes beléd mert hogy nincs meg benned a plusz, és utólag mégis az lett (akár évek múlva)? Vagy veled volt-e már ez?

Figyelt kérdés

Sztori I.: Az exemmel 3 évig jártunk, sokszor szakított velem mert vacilált, hogy szeret-e, a legvégső szakítás után (mikor már meg is csalt), pár hét múlva jött rá, hogy élete szerelme vagyok, és 3 ÉV ELTELTÉVEL is könyörög.


Sztori II (mostani).: 3 éve szerelmes vagyok egy fiúba, gyakorlatilag egy párt alkotunk (bár inkább csak barátság), mert ő nem szerelmes belém és nincs meg bennem a plussz, de elengedni se tud ennyi idő után, megpróbálni meg nem merte. Előfordulhat, hogy később "fogja érezni a plusszt" ha most elengedjük egymást, mint ahogy most döntöttünk? :\


Hasonló sztori valakinek nővel/férfival?


28L



2018. szept. 3. 16:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Az utolsóhoz még nem tettem hozzá, hogy fordítva nekem is volt ilyen, hogy pár évig beszélgettem/találkoztam néha valakivel, de nem éreztem iránta semmit, azon kívül, hogy láttam, hogy jól néz ki, rendes stb. Utána pedig (3 év szünet után), úgy megfordult, hogy már csak a pluszt láttam benne :D

hasonló sztorik érdekelnek:)

2018. szept. 3. 16:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szánalmas...

Sajnállak...

2018. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de erre nem érdemes alapozni! Ki tudja előjön-e belőle a plusz-érzés vagy sem.
2018. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami a másodperc töredéke alatt nincs meg , az évek múltán sem fog. Amit a volt párodra írtál az meg ragaszkodás , nehezen engedte el a megszokotatt ezért szerelmet képzelt be.. könnyen behelyetesítünk dolgokat amik nem léteznek. Mi emberek ilyenek vagyunk.
2018. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!