Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy éve vagyunk együtt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve vagyunk együtt és egesz nyáron nála voltam fent. Nagyon sokat taliztunk. Emiatt nagyon betegesen hiányzik. És lehet depis vagyok?

Figyelt kérdés
Most, hogy az iskola elkezdődött folyton ő jár a fejembe vele akarok lenni szüntelen, mindennél jobban szeretem. Én is iskolába járok viszont őt felvették az egyetemre amire én is akartam menni kicsit féltékeny is vagyok rá. Túl stresszelem a dolgokat és már ott tartok, hogy fel sem izgulok. Teljesen depis vagyok és csak vele akarok lenni. Ez normális így? Vagy mi leget a bajom?

2018. szept. 5. 18:34
 1/1 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Kérdezd a tiniket, ők jobban megértik a hatalmas bánatodat.

Felnőttként már inkább szánalommal tudok csak rád tekinteni.

2018. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!