Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niceszisz kérdése:

Hogyan tudnám elengedni életem nagy szerelmét 7 év után, akivel soha nem voltam együtt?

Figyelt kérdés

A történet a következő. 7 évvel ezelőtt megismertem egy Férfit, akibe az 1. találkozás alkalmával beleszerettem. 2. találkozás már nem volt. Mindig csak hitegetett végül letiltotta a fbookomat is a zaklatások miatt. Én nem akartam őt zaklatni. Ez az ember nem én vagyok. Soha nem történt velem azelőtt ilyen. Hogyan lehetek szerelmes 0 ismerettséggel egy emberbe?

Mi ez valami megszállottság? Már az évek alatt odáig jutottam el, hogy szívem mélyén nekem szükségem van erre az emberre, azonban kimerem mondani, hogy történjen valami ami segít elnegedni őt. Régen nem akartam megszabadulni ettől az érzéstől, de már nagyon szeretnék.

Sajnos nagyon szeretem őt.És mindenkiben őt keresem. Hiába akadnak kapcsolataim, őt senki nem übereli.

Milyen betegség ez, amivel mindennap kűzdök?

Köszönöm

27/nő



2018. szept. 11. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Hányszor írod még ki ezt a kérdést?...
2018. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem keress fel egy pszichologust.
2018. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amint tele lesz a szád két pénisszel, nem gondolsz majd rá.
2018. szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Vicces kívül, keress fel egy szakembert. Bármilyen tanácsot is kapsz itt, nem lesz objektív, és lehet többet fog ártani, mint használni.
2018. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szerelemmel van gondod, hanem magaddal...

Ez a férfi határozottan visszautasította a szerelmed, de te mégis utána vágyakozol... Tudod, hogy ez nem normális, és igen, ez nem normális. Nem szereted, tiszteled magad. Nincs önbecsülésed. Ébresztő!!

2018. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos Kérdező, ez nagyon nagyon nehéz ügy. Én 18 éve (!!!) vagyok így egy lánnyal, és bármit is próbáltam, képtelen vagyok elfelejteni mái napig. Heti rendszerességgel róla álmodok, és semmi eredménye nem volt, bármit is próbáltam meg.


Van számodra egy jó hírem, és egy rossz hírem. A jó hír az, hogy ha nem ő volt számodra az Igazi, akkor az Igazit még mindig megtalálhatod, így egycsapásra el is fogod őt felejteni, hisz nem őt rendelte neked az élet.

A rossz hír pedig, hogyha csakugyan ő volt az Igazi, nos...Kérdező...akkor hatalmas nagy szarban vagy. De akkorában, hogy az nem is igaz.

2018. szept. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is ismered. Alomvilagba menekulsz a valosag elol altala, mert az annyira fajdalmas hogy nem birod elfogadni. Szakwmbert kell keresni, feldolgozni ami faj, utana a valo vilagban tudsz majd elni.
2018. szept. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szeress inkább belém és elfelejted őt.
2018. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!