Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki ilyet mond az gyűlöl vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyet mond az gyűlöl vajon?

Figyelt kérdés
Azt mondta “beteg a lelkem”, be kellene feküdnöm a pszichiátriára...

2018. szept. 14. 17:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem biztos, lehet, hogy csak a saját képére akar formálni. Semmit sem tolerál, csak azt, ami hasonló az ő értékrendjéhez: ami akár csak egy kicsit is eltér tőle, az számára "beteg". Ezt szerintem értsd úgy, csak hogy neki idegen, amilyen vagy.
2018. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Nekem anyám is mondta már és nem hinném hogy gyűlöl.
2018. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem hinném.


Én ezt arra mondanám akivel agyilag súlyos problémák vannak...akit kreténnek retardáltnak, fogyatékosnak idegbetegnek és egyébnek gondolnék..

2018. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Zavarja, hogy beleszerettem. Ki akar zárni az életéből de én nem tudom elfelejteni. Nem engedi, hogy írjak neki, zaklatásnak veszi.
2018. szept. 14. 18:03
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Én mondtam neked:) És nem gyűlöllek. Minek gyűlöllnélek?


Te miért gyűlölsz engem?:D

2018. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Ha zaklatod (ha a kérése ellenére is írogatsz neki és nem szállsz le róla, az bizony zaklatás), akkor ne csodálkozz, hogy ilyeneket mond. Még ha most még nem is gyűlöl, akkor hamarosan fog, ha nem hagyod abba.
2018. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Még örülhetnél neki ha gyűlölne, a jelek szerint egyáltalán nem érdekled és semleges vagy a számára mintha nem is léteznél.
2018. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
11%

6 Ezt az új nők szokták előadni akkor amikor más tudta és hozzájárulása nélkül a nevében az FB-n az exnő írására válaszolnak. Szegény pasi meg mikor kiderül előtte a dolog csak fogja a fejét, és kénytelen hülyének tetetni magát, hogy otthon a bili ne boruljon.


Én csak egy kérdést tennék fel: vajon a férfi is ugyan azt irta volna, mint amit te írtál férfi nevében?:DD


Szerintem a választ azt mind ketten tudjuk, hiszen már megmutatkozott mennyit ért az akciód:DD

2018. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
7 Ez se igaz:D
2018. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9 - akkor mi az igazság? :D talán szeretetből zárod ki az életedből?
2018. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!