Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki ilyet mond az gyűlöl vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki ilyet mond az gyűlöl vajon?

Figyelt kérdés
Azt mondta “beteg a lelkem”, be kellene feküdnöm a pszichiátriára...

2018. szept. 14. 17:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11%
10 A titkok mindig arra vonatkoznak akire tartoznak:D
2018. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11 - mondjuk ha tényleg beteg és félsz tőle akkor érthető hogy megszakítasz vele minden kapcsolatot, de ha csak szeretetmegvonással akarod megváltoztatni a személyiségét az gáz :D
2018. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Akit gyűlölünk azon bosszút állunk és nem kizárjuk az életünkből.
2018. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
11%
12 Te nem félsz tőlem?:DD Mert virtuálisan mind járt kapsz egy kokit:D
2018. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14 - most már kezdek, de úgy látom rátapintottam a lényegre :D
2018. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom miről hadoválsz a 8as válaszodban, 48%, de látom nem volt még dolgod olyan emberrel, aki nem ért az elutasításból és nekiállja zaklatni azt, aki nem kér belőle. Örülj neki, ne is tapasztald meg. Bár mondjuk ha az a válaszoló vagy, aki mindenhova odahányja a vallásos baromságat, akkor értem, honnan ezek a buta és korlátolt megnyilvánulások.
2018. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10%

16 A látszat számodra nagyon fontos, akkor ügyelj rá, hogy most is tartsd magad, mert ha kiadod magadból azt aki valójában vagy, az összes embert elveszíted akit még valamilyen szinten interneten magad mellett tudhatsz.Mert már a való világba alig van ember aki veled szóba áll.

Úgy hogy vigyázz, nehogy itt is így járj:DD

2018. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
92%
:D :D Ennél jobban félre se lőhettél volna a leírással, na de jól van, jár a keksz.
2018. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
10%

18 *jár a keksz.


Neked:)

2018. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem bántom őt csak érdeklődök. Különben is miért közeledett felém? Egyre inkább úgy érzem csak érdekből foglakozott velem, most már nincs szüksége rám és megakar szabadulni tőlem. De akkor sem értem, én beszélgetni szeretnék vele, másokat persze nem kerül csak engem.
2018. szept. 14. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!