Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rájöttem, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy szerelmes vagyok, és azóta folyamatosan sírnom kell. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon csalódtam az előző páromban (többször is). Miközben vele voltam, illetve próbálkoztunk együtt lenni, volt egy valaki, akivel mai napig napi szinten találkozom, de csak most esett le, hogy tetszek neki, miután csalódtam az előző páromban. Időközben beleszerettem ebbe a személybe, de egyszerűen félek attól, hogy mégsem érzi azt, mint amit én. Ha rágondolok, boldognak érzem magam, de közben órákig tudnék sírni, mert egyszerűen szükségem van rá. Mit tegyek?

2018. szept. 15. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Sirjál.
2018. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Keress rá, hol olcsó a százas zsepi.
2018. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyél sok sajtot. Az egészséges.
2018. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most arra jöjj rá, hogy nem is kell sírnod. Én soha sem sírtam, amikor rájöttem, hogy szerelmes vagyok, mindig akkor sírtam, amikor rájöttem, mennyire magányos vagyok, és igen, erre mindig a Másik ébresz rá.

Szar érzés, de ki lehet bírni. Te is ki birod.

2018. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
100%

Keresd fel, beszélj vele.


A sírást meg tartogasd temetésekre.

2018. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha csak most jöttél rá, hogy tetszel neki, akkor már régebb óta oda van érted! A pasik ugyan úgy félnek megtenni az első lépést, mert félnek az elutasítástól és a csalódástól. Bátorítsd fel egy kicsit és akkor majd jobban megnyílik, elkezd majd őszintén beszélni az érzéseiről, ekkor ne habozz Te is bevallani azt amit érzel iránta!
2018. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess az új illetővel mindenképpen. Ha ő is szeret, összemelegedtek.
2018. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!