Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei ha már nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei ha már nem szeret?

Figyelt kérdés
Egy győnyőrű lánnyal 5 Évvel ezelőtt.. Gyerek fejjel egymásba Szerettűnk majd vége lett ahogy minden kapcsolatnak . E- Nyár kőzepén egymásba botlottunk ujra .. Én szerettem volna komolyan gondolni a dolgokat.. de ő nem , 3 szor találkozott velem .. nem mondható baráti találkozásnak mert volt kőztűnk valami forrt a levegő .. kéz a kézben séta csók őlelés tánc tiszta romantika volt .. ő azt álitja hogy tőbbet érez de sose mondta ki hogy szeret csak annyit hogy imádlak.. megkértem legyen enyém probáljuk meg.. de ő kifogásol, őssze tőri a szívem .. ugy érzem hogy el távolodott tőllem már nem keres. ha én keresem azt mondja untatom - nem olyan már mint az elején.. szomorú vagyok mert én még szeretem és amit tettem és teszek azt érte tettem mert nem akarom elvesziteni.. de ha felhozom neki a szerelmet csak annyit mondd váltsunk témát ne beszéljűnk rolla... bizonytalannaak érzem magam és űresnek fogalmam sincs mihez kezdjek ..

2018. szept. 15. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Haver ez a téma kihűlt ne erőltesd. Tudni kell hogy a nő válogatja a férfit és mivel óriási a férfi többlet ezért egy nő előtt minimum 10 pasas hever. Nem mondják el de volt hogy randiztam egy csajjal az egyetemen és ő ne akart utána semmit de 3 nappal mással randizott. Megtehetik...


Ha nem akarja hagyd úgyse tudsz mit tenni legalább a büszkeséged maradjon meg!


Fel a fejjel válts közeget aztán múlik a fájdalom!


Üdv


Törött szívű Elvis

2018. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!