Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő lesz a barátnőm, de csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő lesz a barátnőm, de csak jövőre?

Figyelt kérdés

Kb 3 honapja egymasba szerettunk egymas tudta nelkul. Szerveztunk egy hetes kirandulast 4en, es ott elmondtam neki, tehat onnantol kezdve mar egy agyban aludtunk:D mikor jottunk vissza ugydontott, mivel masik varosban lakik hazajott velem, es hetet egyutt toltottunk.

Nah most nyilvan ez a het meg kozelebb hozott minket.

Hatalmas hogy mennyire ugyanolyanok vagyok, ilyen meg soha nem volt, minden tokeletes.


Nah most a bokkeno az az, hogy igazabol neki volt egy parkapcsolata ami eleg gyenge volt, valami bulin osszejottek es parszor talalkoztak de semmi nem mukdotott koztuk:D mind egy akkor is volt, es igy is belem szeretett.


A lany szakitott a baratjaval ugy egy hete, es koltozik ide.

Ugy tervezzuk, hogy ugy ujev korul egyutt leszunk, mert hogy, nem akarja megjobban osszetorni a csavot, hogy beleugrik egy masik kapcsolatba masnap, meg mindenki mas if furan nezne, meg neki is fajt azert akarmennyire is megis csak valami volt koztuk, meg foleg az faj neki hogy, igy bantania kelett.


En ezt teljes mertekben megertem es tisztelem.

A kerdes itt annyi lenne, hogy mi a kulombseg a kapcsolatban azon kivul, hogy a baratnomnek tudom hivni, es nem kell bujkaljunk.

Mert azon kivul, nekem teljesen ugy tunik mint egy parkapcsolat.

Probalok meg ezzel a nagy szeretlekkel varni egy kicsit, de a bokok mennek oda vissza.


Hogy kene fiselkedjek, hogy ezt azert megis tiszteletbe tartsam? vagy most vegul is mi a kulombseg? vagy csak ugy mondta ezt de igazabol teljesen keszen all csak nem akarja meg nagy dobra verni?


En 23 vagyok o 19 , kerlek ne gyertek azzal, hogy ugyanezt megcsinalja velem, mert itt szo sincs ilyenrol, akkora boldogsag van mikor egyutt vagyunk es hatalmas a szerelem.


Koszi, remelem nem lett tul hosszu es ugyahogy olvashato:)



2018. szept. 16. 04:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nyilván nem akkor csinálja meg veled, mikor nagy a boldogság, hanem akkor, amikor már nem.

Pontosan nem értem a felállást.... jövőre költözik hozzád az oké, de addig találkoztok vagy valami? Ha igen, addig értelemszerűen távkapcsolat.

32/f

2018. szept. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jo egyertelmu, de en ottvoltam amikor talalkoztak, es tenyleg egy nagyon bena kapcsolat volt koztuk, azert is nyomultam ra, amugy nem tettem volna.



nemnem, mar 2 het mulva ide is koltozik!

2018. szept. 16. 05:36
 3/11 anonim ***** válasza:

"Ugy tervezzuk, hogy ugy ujev korul egyutt leszunk, mert hogy, nem akarja megjobban osszetorni a csavot, hogy beleugrik egy masik kapcsolatba masnap"


de azért odaköltözik hozzád?


édesapa, legyen már eszed... téged nagyon hülyére vesznek.

2018. szept. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is hulyere vesznek.

3 honap utan hozzad koltozik, de titokban, hogy ne bantsa meg az exet? Ez aztan a nagy szerelem.

2018. szept. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

19 éves csitri, gondolom nem volt még sok kapcsolata, nem tudja még normálisan kezelni az ilyesmit.

Viszont világi nagy baromság, amit akar.

De ha téged nem zavar, hogy nem akar felvállalni csak jövőre, akkor tök mindegy. Jól érzed amúgy, nincs semmi különbség.

2018. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem hozzam koltozik, es nem is akarom hogy hozzam koltozzon, mert egyetemen vagyok, es a ketto nemhinnem hogy mukodne egyutt.

Itt lesz 2percre flattelni fog kozos ismeroseinkel, akik tudhatnak a dologrol koztunk.

Persze semmi nem garancia, meg kitudja mi lesz hogy lesz. Itt csak annyi a kerdes, hogy hogy viselkedjek, nemigazan ertem ,mert meg nem volt ilyen, hogy kapcsolatban vagyunk ,de nem vagyunk, vagy most mivan. csak a megnevezes mas vagy mi :D

2018. szept. 16. 10:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan barátság némi cumizással :D (b+ extra xd)
2018. szept. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

döbbenet, hogy 23 évesen annyi eszed van, mint egy zsák lepkének.


apám ennyi idősen már családos ember volt.

2018. szept. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

oh istenmetsXD en egy kicsit levagyok maradva hehe.

Amugy remeltem valakitol egy ertelmes hozzaszolast, de hat eleg remenytelen a helyzet :D

2018. szept. 17. 08:59
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyapám, te komolyan úgy véled, hogy ennek a kérdésnek a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriában van a helye?
2018. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!