Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom fura de 8 honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom fura de 8 honapja beszéllek egy sráccal telefonon is és még nemtalálkoztunk. Ezen a héten találkoznánk először és ő aztszeretné aludjak nála és szexeljünk. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
De mindketten komoly kapcsolatot akarunk és ő szerinte nemlessz új dolog beszélni hiszen 8 honapja beszéllünk.és beakar már mutatni az szüleinek.és akkor járunk ha már szexeltünk.
2018. szept. 21. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám komolyan venni ezt a bohóckodást, amit műveltek.. 8 hétig se beszélgnék valaki olyannal, aki nem akar találkozni, nemhogy 8 hónapig. Még csak nem is ismered az embert, annyit ismersz belőle, amennyit a neten/telefonon elárul magáról, ami elég kevés.
2018. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Hajrá
2018. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Már ne is haragudj, de mindketten komolytalan emberek vagytok.

Egy találkozás mindig más, mint a telefonos beszélgetések.

Én úgy gondolom, ennek semmiképp nincs értelme.

2018. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

1. Tanulj meg helyesen írni.

2. Amelyik nő nem feküdt le velem legkésőbb a 2. randin avval nem volt 3.

3. Férfi vagyok és imádom megdönteni a nőket, de azt tanácsolom vágd el ezt a szálat. Ilyen a mesében sincs. Találkozunk van egy szikra és ... Esetleg nincs és nincs tovább. Férfiként sem vállalnám, hogy első randin beleélvezek. Lesz gusztusom rá? Ez nem így működik. Eslő randin semilyen kikötés nincs. Egy nővel nem levelezek, telefonálok 1 hónapig sem. 8 hónap? Az már szinte nem koraszülött. Olvass, tanulj, művelődj. És a haza fényre derül.

2018. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úristen..
2018. szept. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!