Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom katonának megy 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom katonának megy 3 hónapig laktanyán kéne laknia így nem is találkoznánk beszélni sem nagyon beszélnénk, ti kibírnátok ezt?

Figyelt kérdés
18/L
2015. jún. 15. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

ezt választotta, ahelyett hogy téged választott volna, és boldoggá tett volna.

tedd magad te is boldoggá!

nélküle!

2015. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
gondolkozik rajta hogy még sem ide megy, de én még sem szeretném hogy miattam adja fel amit szeretett volna, mert hamarabb akart ide menni minthogy velem össze jött
2015. jún. 15. 22:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

*laktanyában

Semmi kimenő? Semmi hazamenetel? Miért??? Ilyen nincs...

2015. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk arra én is kíváncsi vagyok, hogy milyen hely az, ahol 3 hónap alatt nem kapnak még egy egynapos eltávot se. Egyébként én nehezen, de szerintem kibírnám. Bár azt hozzá kell tennem, hogy csak mindennapos kommunikáció mellett mennék bele.

21/L

2015. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem is nagyon találkoznánk * ez lemaradt :)

az a baj hogy nagyon szerelmes vagyok és már 2-3 napot is nehezen bírok ki nélküle

2015. jún. 15. 22:33
 6/13 anonim ***** válasza:

Kimenő miért nincs?

Fater is katona volt, és volt hogy Moszkvába volt kint féléveket, és akkor nem volt telefon, sőt még internet se nagyon, csak levelet tudott küldeni. :D anyám kibírta.

2015. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülök, hogy végül nem lett katona a barátom, mert akkor meg sem ismerhettem volna talán, vagy ha igen, akkor most nekem is át kellene élnem ezt, amit neked.

Bevallom, nem valószínű, hogy kibírnám.

Jó dolog, hogy elgondolkozott azon, hogy mi/ki a fontosabb neki, és az is, hogy te támogatod ebben. Szerencsés helyzetben vagyok hozzád képest, hogy nem miattam kellett lemondania az álmairól, mert ha ő tényleg miattad tenné, az nagy terhet róna a további kapcsolatotokra.

Javaslok egy nagyon-nagyon alapos beszélgetést. Mennyire tervezitek komolyan a jövőtöket? Puding próbája az evés... Lehet el kéne engedned, ez az egy alkalom is sok mindent befolyásolhatna, esetleg előrébb vinne titeket a döntéshozatalban.

Kitartás addig is!

18/L

2015. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet külszolgálat.... Azért pl Ciprusról elég nehéz lenne kimenőt kapni, nem ?!
2015. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha alapkiképzéses akkor hátvágente hazafog járni... azaz pénteken már 2 órakor indul haza és vasárnap estig kell visszaérni .....3 hónap semmi, majd akkor idegeskedj ha misszióba készül 6 hónap az nem kevés én már tapasztaltam
2015. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Estienne ***** válasza:
Gondolom nem véletlen választotta ezt a hivatást. Jogod meg nincs hozzá, hogy visszatartsd. És ha a 3 hónapot nem bírod ki, jobb elgondolkodni azon, kell-e nektek ez a kapcsolat. Mert ebben a hivatásban benne vannak az ilyen esetek.
2015. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!