Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Át akar jönni a holmijaiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át akar jönni a holmijaiért és utoljára találkoznánk, vissza akarom hódítani, de hogyan!? 20/L

Figyelt kérdés
Úgy érzi sosem változom meg, mindig csak veszekedést generálok, követelőzök, hisztizek és féltékenykedem. Vissza szeretném kapni mert életem legeslegnagyobb hibája lenne veszni hagyni és nem fog menni sírás nélkül ez az egész "átadom a ruháidat" dolog..mit tehetnék?
2018. júl. 11. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem most kell hisztizni és észbe kapni, mikor már a másiknak a t..ke ki van veled. Szóval, fogadd el, hogy a viselkedésed kibírhatatlan volt számára.

Változz meg, hogy a következő kapcsolatnál ne ess bele ugyanebbe a hibába.

2018. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Te szeretnél egy olyan pasival lenni aki nem enged barátnőzni, ellenőrizget, ha valami nem tetszik ugat és üritőnek használ? Ugyan az csak fordítva. Hinnél benne hogy megváltozik? Adott okod a palid a veszekedésekre, követelőzésre, hisztire, féltékenykedésre?
2018. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek az 1# válaszolóval. Vond le mint tanulság és változtass.
2018. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem add oda a kulcsokat olyannak, akiben bízol (barát, rokon), és legyen ő ott addig, amíg elviszi ami kell neki.

Te pedig menj el otthonról, és nyugodtan bőgd ki magad, legalább nem látja.

Ha mèg egyszer utoljára látni akar, akkor újra keresni fog. Ha nem, akkor ez a hajó elment.

2018. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Felesleges és értelmetlen kapaszkodnod, aki menni akar az el kell engedni. Lealacsonyítod magad és még meg is undorodik tőled, mert annál mint egy kapaszkodó nő, nincs rosszabb. Kell ez neked? Ha a tiéd, akkor úgyis vissza jön, ha meg nem, akkor sosem volt a tiéd.
2018. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg most akarsz felszállni arra a hajóra, ami már réges-régen elment... Ez érthető , egyfajta pánikreakció, de valószínűleg segíteni nem fog.
2018. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%

Ha szeret még akkor szép szavakkal, értelmes beszélgetéssel lehet hogy meglehet ezt még oldani.

Ha nem szeret, akkor nem lesz vevő a beszélgetésre sem, akkor hagyjad menni...

2018. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
"Figyelj Józsi, én még mindig szeretlek, nem akarom, hogy elhagyj. Ha személyesen jöttél el hozzám a cuccaidért, és látni akartál, akkor biztosan nem vagyok neked közömbös. Szeretném, ha megpróbálnánk helyrehozni. Hajlandó vagyok pszichológussal kezeltetni a kisebbségi komplexusomat, nyitott vagyok a párterápiára, stb (itt még felsorolhatod, miket vagy hajlandó megtenni a kapcsolat működéséért). Kérlek gondold át, és egy hét múlva beszéljünk erről újra" Én egy ilyet biztos megpróbálnék. Vesztenivalòd nincs.
2018. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hisztis, követelőző, mindenen vitatkozó és feleslegesen nyavalygó exem... életem legjobb döntése volt, hogy kidobtam :D


35ffi

2018. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"mindig csak veszekedést generálok, követelőzök, hisztizek és féltékenykedem" - és ez így is volt?


Mert akkor az volt az életed legnagyobb hibája, nem az, hogy nem tudod tudomásul venni a döntését.

2018. júl. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!