Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy pasi sokat mosolyog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi sokat mosolyog, néz, néha viccelődik mikor találkozunk, de más jelet nem ad, akkor kedvelhet engem?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból ezt lehetetlen megítélni.
2018. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ihen
2018. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. A férfiak szeretnek haverkodni mindenkivel. Nőkkel férfiakkal.


Akkor kedvel, ha nem bírja elengedni egy kézfogáskor a kezedet. Elakarja, de még sem bírja, és ráfűzi a másik kezét is a kezedre. Na az már kicsit komolyabb..

2018. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Semmit nem jelent. A női munkatársaimra pont ugyanígy mosolygok, viccelődök velük, akár még a szemükbe is belenézek, húha... mégse akarok tőlük az égvilágon semmit.
2018. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igazából az alapszabály az egy párkapcsolat kialakulásánál, hogy MINDIG A NŐ VÁLASZT.


Én amikor szingli voltam, akkor szinte "folyamatos társkereső üzemmódban" voltam, és minden nőre, aki kicsit is tetszett, megfogott, mosolyogtam, viccelődtem, stb.


Aztán, ahonnan érkezett pozitív visszajelzés, akkor ott gondoltam, hogy lehet tovább nyomulni, és bepróbálkoztam.


Szóval, kedves kérdező, te is mosolyogjál, flörtölj vissza és adj pozitív jelzéseket, és akkor a férifiak felbátorodnak. Fuss össze a kollégával több alkalommal "véletlenül", te is megszólíthatod. Nézz a szemébe, és mosolyodjál rá. Szólítsd meg te is, kezdeményezz beszélgetést.


A legtöbb férfi venni fogja a jelzésedet, és elhív kávézni, utána meg, ki tudja, hová.

2018. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!