Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudhatom h a pasi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom h a pasi csak megfektetni akar cagy tényleg szerelmes? Mert mindig felhív beszélgetünk találkozunk atolel megcsokolgat. Beszécget. Akkor szerelmes belem? Vags csak dugni akar?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Röviden... nem tudom.

Kifejtve... tényleg nem tudom.


Te ismered az adott hímet, csak te tudhatod, hogy mik a szándékai. De ha hívogat, meg találkozgattok, meg csócsolóztok, ölelkeztek, az inkább kapcsolatra hajaz. Igazából ezt a párok csinálják.


Mondjuk így is dugnod kell majd vele előbb-utóbb :D


30/F

2016. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amíg meg nem kapják, amit akarnak képesek nagyon hízelgőek lenni, gyakran telefonálni stb.

Ha mondjuk arra kerülne a sor és te visszautasítod, ő pedig elég rosszul kezelné, megsértődne, netán otthagyna az biztosan azt jelenti, hogy csak azt akarta.

De igazából ez idővel derül ki a viselkedéséről, mert szexet minden férfi akar végülis, de, hogy szex után milyen lesz később, akkor is ugyanannyit fog e hívogatni vagy jóval kevesebbet, majd kiderül.

2016. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hír: Nem derül ki igazán ha úgy akarja.

Ha nem akar tőled semmit, de meg akar fektetni és ügyes, dörzsölt, akkor azt fogja adni, amit látni/érezni szeretnél.

Tehát végülis egyetlen lehetőség van: bízni abban, hogy a másik nem egy gerinctelen tuskó, hanem valódi érzelmekkel, érzésekkel közelít feléd és komolyak a szándékai.

Garancia, "100%-osság" ( mert szerintem 100%- nincs, egész életünkben csak 99%, bármilyen jó is a kapcsolat) maximum akkor van, ha megtörtént a dolog, de még mindig ott van melletted.

2016. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudhatod semmiből. Ha jól néz ki, akkor úgyis elhiszel neki bármit. Ha nem, akkor meg nem is akarsz tőle semmit.
2016. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet teljes biztonsággal eldönteni,de ha a pasi már az ismerkedés elején is gyakran tereli a témát a szexre vagy kér tőled szexi képet,akkor elég valószínű,hogy csak szexre megy.Vannak,akik tökéletesen eljátsszák a szerelmest is,amíg meg nem fektetnek.


Igazából nekem az egyetlen,ami mindig bejött,a megérzésem.Valakin egyből érzem,hogy tisztel és komolyan érdeklem,van,amikor meg érzem,hogy egyszerűen valami nem stimmel,bizalmatlan vagyok vele,hiába játssza a figyelmest...és olyankor ki is szokott derülni,hogy nem komolyat akar.Nem tudom,neked mennyire szoktak bejönni a megérzéseid,de érdemes odafigyelni rájuk.

2016. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!