Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit nagyon szeretek, tisztelek, ő az egyetlen akivel eltudom képzelni hogy leélem az életem, mellette megtudnék öregedni viszont szexuálisan nem vonz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keféld meg. Evés közben jön meg az étvágy.
2018. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt már szex? Ha nem akkor honnan tudod hogy nem vonz?

Nekem volt hogy nem különösebben vonzott, az első szex után pedig megőrültem érte.

2018. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3 évig együtt voltunk.
2018. szept. 22. 19:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Az már gáz ha nem egyeznek a szexuális igények 3 év után sem.

Ha más nőt jobban kívámsz akkor még nagyobb a probléma.

Nem is értem hogy gondoltad a kérdést.

Én olyan nővel akarom leélni az életem akit szexuálisan is kívánok. Akit nem azzal semmiképp.

2018. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3 évig együtt voltunk, lassan 1 éve külön. Azóta voltam több nővel is, de nem működött, meg se közelítették őt. Ő nagyon rendes, tisztességes, szép és intelligens is, pont olyan amilyen feleséget mindig is akartam. Viszont sajna szexuálisan nem vonz, de nagyon szeretek vele lenni.

Nem egyszerű helyzet.

2018. szept. 22. 19:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nem vonz szexuálisan?
2018. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És amíg vele vagy, hiányzik a szex?
2018. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha hiszitek ha nem vele nem volt nagyon szex a 3 év alatt. Én nem kezdeményeztem ugye írtam miért és ő sem. Talán 20-25 ha volt a 3 év alatt.
2018. szept. 22. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyitott párkapcsolat a megoldás.
2018. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom nem véletlenül szakítottál vele...

ha a hátralevő életed nem szex nélkül akarod leélni, akkor nem érdemes visszamenned ugyanoda.


Most betojtál, amiért 1 év alatt nem találtál mást, akit komolyan tudnál venni. Én a felelmeim miatt nem mennek vissza abba, amit ott hagytam, mert nem működött. Beszélgetni és jóban lenni párkapcsolat nélkül is tudtok.

2018. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!