Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem manapság a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem manapság a lányoknak miért az ilyen bunkók jönnek be? Mit rontunk el? Vagy legyünk visszafogottak? Mi. Szép fiúk és jó fiúk?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ártana,úgy tűnik...
2018. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
A nők ösztönösen a rosszfiúkhoz vonzódnak. A bunkó, agresszív, hazudós férfiak kellenek nekik.
2018. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azok jönnek be , az okos nöknek , akiknek van nyújtanivalójuk mint ferfi , aztan ebböl lehet , hogy a kulvilag semmit nem lát

Könnyen meglehet , hogy lenéznél egy nöt , hogy egy agysejtje van, amiert házas pasival van , mikor annyi a kiizmositott szingli fiú az edzöteremben , de közben nem tudod , hogy a nöt keményen pénzeli , amit egy ilyen szep kockashasú szingli sose tudna biztositani , fogalma sincs mi dolga egy nö mellett de nagyon szingli , á bébi hogy bejössz , mikor izelunk mar

2018. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

A korszellem okozza, Kérdező. A mai mosléktársadalmi norma díjazza az erőszakot (gy.k. az erősebb kutya bszik), a nők szemében tehát a bunkó, erőszakos, nagyszájú fickó dominanciát, érdekérvényesítést jelent. Ja, és persze ők majd jóóóóóóóól megváltoztatják :D

(nem fog menni)

2018. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

manapság az intelligencia és becsület üldözendő, irtandó negatív tulajdonságok lettek

azok jutnak előre, akik másokon átgázolnak, eltapossák, kihasználják, átrázzák a többi embert

a nők nyelvére lefordítva ez "rosszfiúságot" és persze sikerességet jelent, és ezért találják őket vonzónak

hogy aztán őket is becsapják, kihasználják, az meg úgymond "benne van a pakliban", és persze ilyenkor is rendszeresen a férfiakat okolják, nem saját magukat, hogy ilyen primitív őslény tuskóval jöttek össze...

korcs világot élünk, a párkapcsolatokkal is csak a nyűg van, pont emiatt

lehet engem is lepontozni, szeretem látni, ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2019. szept. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert régen aztán biztosan a szerény, visszafogott férfiak érvényesültek, nem az, aki könyörtelenül lemészárolta a barlang körül ólálkodó kardfogú tigrist. A díszletek változtak, de az ösztönök ugyanazok maradtak.
2019. szept. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azóta már eltelt pár ezer év, csak gondoltam szólok...

ez a "hádde régen le kellett bunkózni a kardfogút" sima lózung, semmi más

2019. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondom, a díszletek mások, az ösztönök ugyanazok.
2019. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!