Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nagy csalódás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagy csalódás után, miképp adjak bizalmat más lányoknak?

Figyelt kérdés

Nézzétek, 23 vagyok és volt egy lány akibe nagyon szerelmes voltam.

De ha lehetett, akkor mindent megtett, hogy átvágjon és hasonlók, későn észleltem fel arra milyen is volt a valódi személyisége.

Körbevett egy rózsaszín köd, józan természetem ellenére is.


Alapvetően a csendes, visszahúzódó, intelligenciájukat nem fitogtató lányok érintenek meg.


[link]


Természetesen tudom is, hogy sok ilyen van, mellettem mennek el az utcán, de egyszerűen félek a helyzettől, mert rögtön leblokkolok és az játszódik le a fejemben, hogy:

-Mi lesz ha megint?


Köszönöm a segítséget, mert tudom, hogy a benső korlátaimat amíg nem lépem át, addig nem is fog menni, csak hátha valakinek jobb és mélyebb élettapasztalata van ezen ügyben.


2018. máj. 14. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először dolgozd fel az előző családosat!

Ne másokat büntess valaki hibájáért!

2018. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*csalódásodat
2018. máj. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Akkor érdemes már másokkal ismerkedni, amikor meg tudod adni ugyan azt a másik embernek is, amit az előzőnek. Míg a sérelmek tapasztalattá nem ülepszenek benned, addig csak szívatod a partnered és saját magad. Ne sajnáld az időt, amit magadra fordítasz két kapcsolat között.

31/f

2018. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ebben igazad lehet.

Pontosan ez az ami frusztrál.

Ha csalódás ér, ahhoz düh is párosul, valamiféle furcsa harag, ami addig sosem létezett.

Amíg ezt nem győzöm le, addig csak félő, hogy igen, tényleg visszadnám valamiképpen.


Jó, hogy erre rávilágítottál.

2018. máj. 14. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt tudod tenni, hogy jó alaposan végiggondolod mik voltak a jelek és leszűröd a tanulságot.


Aztán kicsit gondolkodsz a saját személyiségeden, hogy a szerelmi kapcsolataidban mégis csak van egy kis hajlamod a végletességre. Ezt észben tartod, hogy most meg ne ess át a ló túloldalára és legközelebb meg nehogy a túlzott gyanakvás miatt rontsd el.


Igaza volt az egyik előző válaszolónak abban, hogy a következő lány is megérdemli azt, amit az előző méltatlanul megkapott tőled - de pont ugyanúgy, ugyanannyit és ugyanakkor mégsem muszáj adnod. Nem kell azonnal megnyílnod, természetes, ha egy kicsit tartózkodóbb leszel, csak ugye a jó arányt el kell találni. Nem kell követned valamiféle illemet, amiben hiszel, hogy mondjuk két hónap után már illik kimondani, hogy szeretlek. Ha nem megy ne csináld. Nem muszáj úgy viselkedned, mintha nem lennének sérelmeid - minél idősebbek az emberek annál több ilyenje lesz mindenkinek, ez nem ciki. Semmiféle forgatókönyvet nem kell magadra erőltetned, haladhatsz lassabban és ezt a partnerednek is megindokolhatod. Persze ne cunamiként zúdítsd rá, de akár még ő is segíthet, ha a szerelem a másik lány iránt már elmúlt és ő nem érzi úgy, hogy a múlt szelleme kísért és neki úgymond vetélytársa van vagy neki kell a romokat eltakarítani.


Ha odafigyelsz magadra és tartózkodsz a végletességtől akkor ez a félelem egy átmeneti időszak lesz csupán és az új lánnyal minden más lesz. Nem kell erőltetned, hogy ne legyél óvatosabb, mert ez egy teljesen normális érzés. Magától el fog múlni a bizalmatlanság.

2018. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igazad van sok dologban és többször is át fogom olvasni.

A bennem lévő végletességet mérsékelnem kell valóban, ez is egy nagyon jó meglátás.

2018. máj. 14. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!