Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőtársak, titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak, titeket nem zavar, ha nem tudtok arról, hogy párotok mit dolgozik és nagyjából hol van napközben, csak van egy kis pénze?

Figyelt kérdés

pl informatikusok, programozók és hasonló szakmáknál

Furcsa bizniszek és hűtlenség szempontjából kérdem, éppen ezekben hazudnak a legtöbbet :)

Köszönöm a válaszokat :)



2018. okt. 1. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem. En napokra elutazni is szoktam munkaugyben.
2018. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

a ferjem programozo es egy asztalnal ul egesz nap. korulotte 10 hasonszoru pasi.


egesz nap csetelunk.

2018. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem zavar nem érdekel. Néha kicsit. De tudod, aki meg akar csalni akkor is meg fog, ha egész nap figyeltetem.

Meg vannak olyanok is, hogy havonta egyszer járnak haza. Szerinted ők mit csinálnak?

2018. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És mégis ki az egy tartósabb kapcsolatban, hogy mit dolgozik a párja és nagyjából hol van napközben?

Persze nem arra gondolok aki pl. sofőr, üzletkötő stb. és járja az országot vagy európát, ott lehet,hogy nem tudja óránként hol van, de bármely kötött munkahelyen, gyárban, üzemben, irodában már, hogy a francba ne tudná valaki a párjáról? Ha meg van olyan az elég gáz. És ha tudod ha nem hol van, attól megcsal ha akar ha, nem ettől függ a hűség.

2018. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
*És mégis ki az egy tartósabb kapcsolatban aki nem tudja...akart lenni
2018. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy együtt éljek valakivel és ne tudjam, hol dolgozik és mit csinál. Ismerem a férjem kollégáit, többször voltam náluk céges bulin, mint ahogy ő is ismeri a kolléáim és ő is volt már nálunk céges eseményen. Azt nyilván nem tartom számon, hogy szünetben hová megy és üzleti úton a megbeszélések után hová ül be a kollégákkal, de ezt úgyis elmeséli, amikor hazajön. Én is szoktam munkaügyben utazni, ilyenkor ő sem nyomoz utánam vagy féltékenykedik. Ellenkező esetben nem lennénk együtt, egyikünk se tolerálja a bizalmatlanságot vagy a rátelepedést.
2018. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Férfi vagyok és szerintem beteges, ha egy nő féltékenykedik a párjára csupán azért, mert nem tudja, hol járkál napközben. Van egy csomó foglalkozás, a pizzafutártól a gázszerelőig, ahol az a munka, hogy az illető egymás után megy az ügyfelekhez/vásárlókhoz és így végzi a munkáját.

Én munka után időnként maszek munkát csinálok, ami azzal is jár, hogy munkahelyről azonnal indulok autóval 20-60 km-re, ott csinálok valamit 1-2-3 órán át és késő estére érek haza. És még csak azt sem tudom megmondani előre, hogy mennyi időt fogok az ügyfélnél tölteni.

Én biztos, hogy menekülnék egy nőtől, ha ilyen esetben féltékenykedne.

2018. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A férjem programozó és többnyire itthonról dolgozik, mint ahogy én is. A ház két különböző pontján van az irodánk, de azért néha meglátogatom, pl. megkérdezni, hogy mi legyen az ebéd. És néha tényleg lebukik, mert éppen neten olvasgat valamit vagy playstation-özik. De kit érdekel, ha egyszer jól megfizetik.


Mielőtt elkezdtem online tanítani, folyamatosan jöttek hozzám a tanítványok, vagy én mentem másokhoz. A távolabbi szomszédok meg folyton lestek, hogy micsoda ribi lehetek, hogy napi több autó váltja egymást a házam előtt.

2018. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Párom informatikus, és tudom mit dolgozik, és nem is nagyon van ideje munka közben beszélni. De elég szomorú lenne, ha nem hinnék benne, hogy nem csal meg, csak azért mert nincs rajta egy nyomkövető készülék meg kamera...


Ha akar megcsal, és ez nem a munkáján fog múlni.

2018. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!