Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ha a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a párom és a családom között feszültség van?

Figyelt kérdés

Nem szeretik hogyha nálunk van és ebből fakad hogy sokszor bunkók vele. Az a lényeg hogy ez engem iszonyúan bánt és fogalmam sincs mit tehetnek.


Másnak is voltak vannak ilyen gondjai?


2018. okt. 9. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek kevesebbet nálatok. Lehet, hogy a szüleid szerint túl sokat vagytok ott, és a terhükre van. Ettől függetlenül azért elég bunkók ők is, mert ezt normálisan is lehet közölni veletek, nem csak azzal, ha beszólogatnak vagy undok módon beszélnek a pároddal.
2018. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Egy külső szemlélő többet lát. Talán ők tudják, hogy a gyerek nem hozzád való.
2018. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem voltam ilyen helyzetben:)Mind nálunk, mind a partnereimnél normális a viszony.
2018. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kettes! Ja.. Hát szerintük senki se való hozzám úgyhogy erre nem adok. El tudom dönteni ezt saját magam is hogy nekem kivel és hogy jó.


De értem amit mondasz mert sok ilyen van.

2018. okt. 9. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Majd később rájössz (talán évek múlva) valóban igazuk volt-e.
2018. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyetek csak a párodéknál.
2018. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Miben lenne igazuk? Abban hogy bunkók?


Ez a legfájóbb az egészben hogy az ő családjától olyan elfogadást kapok, melegséget.


De nem lehetünk mindig ott sem azért.. :/


Szeretnénk külön költözni de egyelőre az anyagiakon dolgozunk

2018. okt. 9. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, igen, talán nem mindig lehettek náluk, de ha jól kijössz a szüleivel és bátran beszélsz velük, akkor el tudod magyarázni a helyzetet, hogy nálatok miért nem működik a dolog.

Ha megértik és elfogadják igaz nem lehettek ott mindig, de legalábbis többet. Illetve ha annyira hiányoljátok egymást, akkor ne hozzátok menjetek a fennmaradt időben, hanem köztereken találkozzatok. Sétáljatok, üljetek be valahová enni, kávézni vagy moziba, vagy csak úgy legyetek a parkban. Igaz, nem alhattok mindig együtt, de ez is egy módja az együttlétnek.

2018. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszi a segítséget. Jobbat én sem tudok sajnos.
2018. okt. 9. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!