Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő tovább?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit kb 2 hónapja ismerek és azóta nagyon jó barátok vagyunk. Mindenben összepasszolunk. Megkérdeztem tőle hogy mi lenne ha megpróbálnánk többek lenni mint barátok és ő azt mondta hogy nem, ő engem mindig legjobb barátjának nézett vagy tesójának. Tényleg minden passzol köztünk (nem, nem vagyok ronda). 3-4 órákat vagyunk együtt, nincs olyan pillanat amikor nem nevetünk. Jól érezzük magunkat, mindenről tudunk beszélni. Sok közös van bennünk, megbízunk egymásban. Rengeteg szeretetet igényel amit más pasiktól nem kapott meg, tőlem megkapna. Nem értem mi a baj, miért nem adna egy esélyt. Talál majd megint olyan pasit aki olyan mint az ex pasija, akitől fele annyit se kapna mint anennyit igényel. Aztán majd jön nekem panaszkodni hogy így meg úgy lesz*rja a barátja. Szerintem itt az a helyzet hogy minden passzol szerinte is de barátságról nagyon nehéz vagy szinte lehetetlen átváltani szerelemre. Amikor elejétől kezdve valakit barátnak nézel, nem tudsz csak úgy egyből beleszeretni. Most nem írok neki.
2018. okt. 9. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem akar becstelen lenni veled, és szeretőségben tartani. Ezért zárkózik.
2018. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

2 hónap az semmi, ha éveken át tartó barátságról beszélnénk akkor más lenne a helyzet. Ha nincs senkije, akkor a helyedben kezdeményeznék, ha van benne egy kis méltóság akkor megpróbálja. Ha elzárkózik a kapcsolat elől akkor meg majd eldöntö9d, hogy szeretnél-e a lelki szemetesládája lenni.

40F

2018. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te döntesz.

Vagy elfogadod, hogy barátok lesztek, és része leszel az életének. De arra hiàba vàrsz, hogy varázsütésre valami változni fog.

Vagy azt mondod, hogy te nem akarsz a barátja lenni. Ha több sose lehetsz, akkor inkább hagyjátok egymást.


Barátzóna nincs, illetve nem a lànyok tesznek oda, hanem te saját magad. Akkor, amikor úgy döntesz, hogy hónapokig, évekig keringsz körülötte, hátha egy gyenge pillanatában jut egy kis potya punci. Ha úgy pitizel pincért, mint egy pincsikutya, ne csodáld, ha úgy is bànik veled, és nem tekint rád soha férfiként.


Ahogy a többi lány se, mert ők is csak más csaj pincsiét látják benned. Esélyed nem lesz ismerkedni.


Lépj tovább, búcsúzz el, jön màsik. Jobban jársz.

2018. okt. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3 * elfogadod, hogy barátok lesztek, és része leszel az életének.


Ez egy nagyon értelmes, és jó gondolat volt. Már kezdtem örülni, hogy végre van valaki aki érti a dolgokat. De sajnos az írásod többi része, meg lehúzta ezt. Kár volt..

2018. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem klappoltok mindenben ossze. Nem vonzod szexualisan. Ez nem ugy mukodik, hogy adjon egy eselyt.



Ez a "most nem irok neki" tipikus hiszti. Mit varsz? Hogy majd igy a karjaidba omlik? Azt fogja gondolni, hogy egy ujabb farok, aki mindent bevetett, hogy megdugja.


Jobban jarsz, ha lelepsz, de nem szo nelkul, passziv-agressziv formaban.

2018. okt. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a lelki szemetesládája vagy ...
2018. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

>és azóta nagyon jó barátok vagyunk


Azt nem tudom, hogy a lány mit csinált, de TE biztosan hibás vagy. Ha valakivel komolyabb szándékaid vannak, mint a barátság, akkor nem barátkozol vele, hanem előremozdítod az ügyet. De te inkább maradtál a kényelmes langyos vízben.

2018. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez az elutasítás után mondtam hogy oké elfogadom a döntését, azt mondta köszönöm és bocsi. És arra már nem írtam semmit, azóta nem beszélünk
2018. okt. 9. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!