Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő, ha így érzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha így érzek egy harmadik személy iránt?

Figyelt kérdés
Van egy jól működő párkapcsolatom. Semmi probléma nincs vele, boldog vagyok, szeretem a páromat. Minden tökéletes. Viszont megismertem valakit, aki nagy hatással volt rám. Nagyon egy hullámhosszon voltunk és valami vonzást lehetett érezni kettőnk közt az első pillanattól kezdve. Pedig csak beszélgettünk. És nem is tervezek mást, csupán megijedtem, hogy valaki tud rám ilyen hatással lenni, miközben egy boldog párkapcsolatban élek. És nem arról van szó, hogy el vagyok hanyagolva és más után kacsintgatok, hanem szimplán ezt váltotta ki belőlem az illető és kölcsönösnek bizonyult, mert randira hívott. De nem fogadtam el, mivel van párom. Azt mondta, hogy sajnálja, de olyan vonzódást érez, hogy muszáj volt megkérdeznie, de tiszteletben tartja, hogy foglalt vagyok. És hogy ez a vonzalom nem kifejezetten szexuális jellegű. Ami meglepett, hogy hasonlóan éreztem én is az elejétől fogva. :)
2018. ápr. 10. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

lehet, h. a kapcsolatod mégsem olyan tökéletes


ez a "minden tökéletes" duma számomra mindig gyanús volt, és soha nem bírtam az álompárokat, az álomkapcsolatokat...róluk derül ki mindig, hogy nagy szart...

2018. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan összekeverik a problémák hiányát ("semmi probléma nincs vele") a pozitívumokkal. Vagyis attól, hogy valami nem rossz (pl. nem veszekedtek a párkapcsolatban, nincs megcsalás, stb.) attól még nem biztos, hogy a kapcsolat automatikusan jó lesz (azonos érzelmi hullámhossz, fizikai/szellemi vonzódás stb.) Más a békés egymás mellett élés és más a vonzalom/szerelem.
2018. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok. De soha nem veszekszünk, mindent meg tudunk beszélni és egyezik az életszemléletünk, a jövőképünk.
2018. ápr. 10. 12:18
 4/15 A kérdező kommentje:
A kapcsolatomban a telepátia, közös hullámhossz is megvan az elejétől fogva. Nem unalmas, voltak problémáink, de megoldottuk őket. És pont eljutottunk oda, hogy remekül összecsiszolódtunk. Tényleg boldogok vagyunk együtt. Voltam olyan kapcsolatban, ahol elvoltunk egymás mellett és azt hittem, az a tökéletes, de nem voltam boldog. Persze erre utólag jöttem rá.
2018. ápr. 10. 12:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy jól működő párkapcsolatom. Semmi probléma nincs vele, boldog vagyok, szeretem a páromat. Minden tökéletes."

Ezt a kamudumát kinek akarod bemesélni? Nekünk? Vagy magadnak?

Tudod, ahol minden ilyen "hű de tökéletes", oda nem jön semmiféle harmadik, mert esélye sincs beszélgetni, nevetgélni, randira hívni senkinek sem!

2018. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Tudod, ahol minden ilyen "hű de tökéletes", oda nem jön semmiféle harmadik, mert esélye sincs beszélgetni, nevetgélni, randira hívni senkinek sem!"


Ekkora ostobaságot, már ne is haragudj. Szerintem az a kapcsolat van messze a tökéletestől, ahol nem beszélgethetsz másokkal, meg korlátokat szab neked a másik. Az a kapcsolat egyáltalán nem boldog. Más beszélgetni (ez lehet munkahely is, mivel emberekkel foglalkozom...) és más cselekedni. Szerintem ebben semmi rossz nincs, nem lehet befolyásolni az érzéseket. Viszont emberek lévén tudni kell, hol a határ.

2018. ápr. 10. 12:48
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Te nagyon el vagy tévedve, Kérdező! Én a beszèlgetésről írtam neked. Amit viszont te csináltál, az flörtölés (attól, hogy te beszèlgetésnek nevezed).
2018. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Ez csupan az ujdonssg varázsa .Ha boldog vagy a jelenlegi kapcsolatodban nem biztos hogy más nem kelti fel az érdeklődésedet .
2018. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is flörtölgettem már de nem mentem tovàbb és volt hogy visszabb vettem igy senki nem hivott randira .Kellemetlen lett volna azt mondani hogy van parom miközben nyomulok.Azért kell a tsvolsàg .
2018. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem nyomultam, meg igazából ő sem. Csak jót beszélgettünk, és így sok közös tulajdonság is kiderült. És simán megmondom, hogy foglalt vagyok, de nyilván nem ezzel nyit az ember a beszélgetései során. Meg az is más, hogy kinek mi fér még bele.
2018. ápr. 10. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!