Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem vagy biztos egy ferfibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagy biztos egy ferfiben, de nem szeretnel róla lemondani egyböl, mi a teendö?

Figyelt kérdés

Eszrevettem , hogy lanyhul az erdeklödese es ritkulnak a talalkak , es en sem keresem mertúgy döntöttem , kivárom a dolgokat .

Egy ismerösöm azt mondta hogy ha en sem keresem, kihulnek az erzesek teljesen , es nehez lesz folytatni

Tanacsok ? Keressem vagy nem?

Gyanitom hogy kavar masik csajjal is



#kereséd
2018. szept. 3. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Házaspasi? 🐵😀😂
2018. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Jól gyanítod:)

Én is pont most jöttem rá (saját szememmel láttam)


Figyelj ha vannak érzések nem bírja ki, hogy ne keressen (ez tuti), ha nem keres, nincsenek érzései, tehát már nincs min pörögni, el kell engedni.)

Fájni fog...nagyon, de ez van. Nem erőszakolhatjuk rá magunkat senkire.

2018. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ha en megis keresem , akkor legalabb latja hogy ragaszkodom. Vagy nem tudom

Igy nem idegenedik el teljesen?

2018. szept. 3. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

2-es vagyok.


Ahogy érzed. Egy esélyt adhatsz a dolognak csak legyél elővigyázatos, kicsit láss be jobban a dolgok mögé.

Én sajnos vakon megbíztam...ráfáztam.

2018. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni. Ha keresed is ne azt érezze hogy ragadsz rá.
2018. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!