Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik 30 felettiek, és évek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 30 felettiek, és évek óta egyedülállóak, nálatok ez mi okból alakult így?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 18:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Csak 3,5 cm vastag a hímvesszőm, azért.
2018. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
8%
Mert nem akarok ostoba nőt. A többség pedig az.
2018. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
Ritkán vagyok szerelmes, de akkor nagyon. Valahogy nem úgy alakultak a történetek, hogy tartósak legyenek. De nem adom fel:)
2018. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
25%

Mert nekem a párkapcsolat szenvedés, kín, egyoldalú alkalmazkodás, nincs olyan, hogy mi, hanem kizárólag a nő létezik, a nő körül forog a világ, az életem totális felforgatása, átalakítása, kavarások, pletykák, hisztik, örihari, sosebocsi, hülyének nézés, bizalom kijátszása, kamuzások, brutál jól kinéző atomcsávóval félrekufirc, és a többi, és a többi. Hát ki a g#cimnek kell ez?

28 évesen, immáron 7 éve voltam utoljára párkapcsolatban, de amennyi negatív tapasztalatot szereztem az alatt a néhány év alatt, amíg egy fedél alatt éltünk, hát tudod, a hátam közepére sem kívánom a párkapcsolatokat. Inkább rohadok meg egymagam, minthogy még egyszer legyek olyan hülye, hogy összejöjjek bárkivel is.

2018. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
Önként vállaltam így. Hogy miért? Mert a párkapcsolat egy zsákutca. Egy kártékony, antiprofit haszontalanság, ami csak veszteséget termel. Én pedig nem vagyok a magam ellensége.
2018. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

Mert nem tudok es nem is akarok egyuttelni egy ferfival sem. Szeretem a sajat teruletemet, es a szabadsagot.


A tokeletes kapcsolatban nem elnenk egyutt, hanem hetente parszor talalkoznank, hogy egyutt toltsuk az idot, akar csak egy filmnezes erejeig, de aztan mindenki megy haza.


A masik ok az, hogy altalaban munka utan nagyon faradt vagyok, semmi kedvem randizni jarni es vegigcsokolgatni az osszes bekat.


Es amugy is kinek kell az, hogy egy feltekeny him megszabja nekem, hogy mit csinalhatok es mit nem. Csak rossz tapasztalataim vannak, es meg csak meg se dugtak rendesen. Az exferjemen kivul a tobbi pasi 3-5 perc alatt elment, ketto meg 1 perc alatt teljesitett.

Kinek kell ez de oszinten?


41N

2018. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

#6 jogos. Én a nőkkel vagyok így, gyakorlatilag negatívumon kívül semmit nem kaptam tőlük. Iszonyú sok időt és energiát öltem a dologba, és semmit nem nyertem rajta, sőt, csak veszítettem.


Ahogy mondod: egész egyszerűen nem éri meg.

2018. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
41N, ezért kell 30 éves férfival gyalulni.
2018. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

Kosz nem kavarok 30 evesekkel.

Minek? Hogy meg egy eldobhato trofeanak is erezzem magam?


Es a legutolso probalkozasom egy 30 evessel volt, akinek kb 6 centis farka volt, es az egesz aktus nem tartott tovabb 3 percnel az elojatekot es a vetkozest is beleszamitva.


Szoval kosz nem. Nagyon jol vagyok egyedul.

Foleg, hogy gyereket se akarok, amit a legtobb ferfi azert igen.

2018. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
29voltam amikor 1év1hónap után szakítottam egy lánnyal és a kislányával,fúúu ki kelett pihennem. Vettem magamnak egy autót ...hitelre. Összetörtem 31évesen anyagi csőd ,szüleimnél ragadtam,ügyvéd bizonytalanság....munkám megmaradt de kategória bevonás miatt fizetés csökkentés. Pénzbírság...
2018. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!