Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak, akik teljesen kiabrand...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akik teljesen kiabrandultak a parkapcsolatokbol? 30 ev felettiek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszu lesz, ne haragudjatok, osszetett dologrol kerdeznek.


A 30 feletti korosztalyhoz szolok (en 32 vagyok) Nem kotekedeskent vagy bantaskent, de a fiatalabbaknal meg sok minden valtozhat - viszont ugy erzem 30 felett a kiabrandultsag mar-mar vegleges.

A kiabrandult eleg negativ szo, most inkabb semleges ertelemben hasznalom.


Kivancsi lennek vannak-e itt olyanok, akik hasonlokeppen gondolkodnak?

Volt ket hosszabb kapcsolatom, tudtam szeretni, de az egyik srac megcsalt, a masik pedig idovel elhidegult tolem es kiderult, mennyire masok vagyunk.

Az utolso szakitasom ota (2 es fel ev), nincs baratom es nem is akarok.

A multon tulleptem, nem ragodom rajta.


Ha meg is ismerkedem vkivel, nem erzek semmifele lelkesultseget, szerelmet vagy akarmit.

Nem, nem vagyok szorszalhasogato, sot tokeletesseget sem varok el senkitol.

Igy tehat csak egyedul elek. Nem erzem maganyosnak magam, ugy velem, jobb ez igy, nem egy kapcsolat miatt gyotrodni, hanem boldogan, de egyedul.


Nem vagyok keseru, alapvetoen nyugodt es derus a termeszetem, utalom a tipikus 'szingli' kategoriat, az nem vagyok, de nem hiszek a szerelemben, parkapcsolatokban, a boldog hazassagban, a bokokban, a romantikaban, a kispolgari 'have it all'-ban.


A kornyezetemben mindenki azt mondja: majd meglatod, jon vki, majd ugyis maskepp fogod gondolni - erre mindig mosolyogva legyintek, mert magamban tudom: soha sem fog eljonni, akire varok, ugyanis nem varok senkit.


Barataim kozul, akik velem egykoruak es egyedulalloak, mind be vannak rezelve. Rettegnek az oregedestol, panikszeruen probalnak ferjhez menni, gyereket szulni, karrier csinalni stb. En meg csak nezek es megkerdem oket: miert nem probaltok inkabb boldogok lenni? De szerintuk mindezek a celok ELENGEDHETETLENEK a boldogsaghoz.


Kivulallok szerint pedig egyenesen HALALOS BUN ha az ember nem a csaladalapitas reven akar kiteljesedni.


Szoval a kerdesem az lenne, vannak-e, akik hasonloan ereznek? Boldogan egyedul elok, vagy kiabrandultak, akik azert elegedettek?

Vannak-e, akik teljesen lemondtak ennek az egyenbol-/kulturabol/biologiai szuksegszerusegbol fakado kesztetesrol - onkent.


Bocsanat, ha olyanok is olvassak ezt a kerdest, akiknek minden almuk a szerelem es a gyerek es nem kaphatjak meg vmilyen okbol - nem szeretnem, ha a kerdes tartalma barmi modon serto lenne szamukra.



2013. aug. 2. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
alkalmi partnered lehetek? :D
2013. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

örülj neki hogy boldog vagy

csak vigyázz, lehet hogy később te is vágyni fogsz rá

de persze nem biztos, lehet hogy neked jó lesz így mindig

nem baj ha vki nem akar, de szerintem jó ha az embernek lesz családja aki majd mellette lesz később is és mindig számíthat rá

2013. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mondjuk én fiatalabb vagyok és még nem csalódtam nagyot senkiben, így nem érthetlek

2. voltam

2013. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Rettegnek az oregedestol, panikszeruen probalnak ferjhez menni, gyereket szulni, karrier csinalni stb. "


Pontosan ugyanígy gondolom, az emberek mindig próbálnak megfelelni valaminek vagy valakinek, sokan látszólag csak azért szülnek, mert "már a szomszédnak is van".


Nekem múltkor ebből adódott egy kis vitám a párommal, mert mondtam neki, hogy én nem biztos, hogy ezt a sémát szeretném követni és úgy érzem, hogy nem tudok elég felelős lenni az anyaságra. Rögtön jött a dumával, hogy önző vagyok, mert nem akarok szülni. Nagyon nem értettünk egyet :-( Ennyit a gyerektémáról...


Azt gondolom, hogy túl a nagy szerelmen és két óriási csalódáson, én abszolút meg tudlak érteni. Saját magamon azt vettem észre, hogy bár imádom a páromat, már egészen másként viszonyulok hozzá, mint az előző két férfihoz.

Sokkal józanabbul lát már ilyenkor az ember és nem álmodozik "örökkön-örökké"-ről.


Kicsit szemetebbül fogalmazva a nagy szerelem után jövő kapcsolatok már inkább csak árnyékai annak. Addigra már sokkal racionálisabban nézi az ember a dolgokat és nem rózsaszín felhő mögül nézi a párját.


Sose akarj megfelelni a kívülállóknak, mert nem az ő életüket éled!


32/N

2013. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok 30 év feletti,szerencsére...de nekem elegem van a párkapcsolatból, a felszínes és anyagias nőkből.Hogy az összesnek lóvés, sportkocsis pasas kell, aki mellé még Justin Bieber is.

Sebaj, az ilyenek majd 40 éves kiégett klimaxos lotyóként keservesen bánni fogják hogy ilyen ostobák voltak de hát az nevet aki utoljára nevet ...

2013. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A leirasodbol ugy tunik, hogy a kapscolataidban csalodtal, es feladtad kicsit. Ezzel nincs alapvetoen semmi baj, sokkal jobb mintha gorcsosen keresned. Annal meg plane jobb, mintha csak azert osszekodtned magad valakivel, hogy legyen melletted valaki.

En nem ismerek egy olyan embert sem, aki tenyleg egyedul akarna lenni (az ember tarsas leny), olyat viszont igen, aki ezt allitotta addig amig ra nem talalt a parjara, meg olyat is aki oregkorara dobbent ra, hogy szar egyedul.

Tanacsom annyi, hogy ne lovald bele magad nagyon ebbe a "kiabrandultsagba", adj magadnak es masoknak lehetoseget.

2013. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindig különbséget tudtam tenni, hogy a párkapcsolatból vagy az exemből ábrándultam-e ki. Természetesen az exemből. Egy ideg úgy éreztem, hogy nem lesz senkim, de pár hónap után mindig alakult valaki. Jól éreztem magam egyedül, hiszen egy rossz kapcsolat után mindig jól esik a nagy szabadság, de nem mantráztam, hogy nekem így a jó.


37/F

2013. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1-es: vicces vagy, amugy nem, de a napokban olvastam egy cikket, hogy a hozzam hasonlo tulajdonsagu nok a legjobb szeretoalanyok.


2-es es 3-as: hallottam olyanokrol, akik megbantak, hogy igy dontottek fiatal fejjel, viszont ez is eleg bonyolult, mert mi van, ha csak a kesobbi magany mondatja ezt veluk? A magany egeszen mas, mint az egyedullet...En amugy fiatalon sem akartam csaladot.


4-es: azt hiszem, Te vagy a leghasonlobb hozzam. Persze nem ismerlek, de ez tunik ki abbol, amit irsz. Sokan mondjak ram is, milyen onzo vagyok es faggatnak, mitol felek? Pedig ez nem felelem, nem is onzoseg, nem tudom, mi...sztem nalam az oszton hianyzik.

2013. aug. 2. 15:47
 9/12 A kérdező kommentje:
5-os: sajnalom, hogy rossz, anyagias noket fogtal ki. Mindenkinek megvan a maga pokla, amit letrehoz maganak es igen, gyakran a felszines emberek kiegnek.
2013. aug. 2. 15:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Jelen, bár én még csak 25 vagyok de egyedül szeretném leelni az életemet.
2013. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!