Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő volt túllenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő volt túllenni a viszonzatlan és/vagy beteljesületlen plátói szerelmeteken, onnantól, hogy már nem találkoztatok többé? Nemet és kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 19:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Van, olyan, akin sok év után se tudtál túllépni?
2018. júl. 18. 19:43
 2/17 A kérdező kommentje:
Pl: mindenkiben őt láttad, mindenkit hozzá hasonlítottál?
2018. júl. 18. 19:46
 3/17 anonim válasza:
98%
Első szakaszban fél év, de úgy érzem, hogy úgy igazán plusz egy év alatt zártam le magamban a dolgot. 18/L
2018. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt ilyen több is. Tiniként és huszonévesként is.

Másfél-két év, pár hónap attól függően, mennyire reménykedtem.

Harmincas nő


Reménytelenül szerelmes vagy?

2018. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4

Hajjaj...

2018. júl. 18. 19:49
 6/17 anonim válasza:
100%

Az első ilyen szerelmemet - miután megszakadt a kapcsolatunk - kb. 1,5-2 év után tudtam teljesen elfelejteni, ennek már olyan 4 éve.

Most is átestem egy ilyenen. Jelenleg még fél év sem telt el, nagyon friss,ennyi idő alatt még nem tudtam kiheverni, de napról napra jobb lesz.

29N

2018. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg kicsit magam alatt vagyok én is ilyen problémák miatt, ha gondolod irhatsz privit és kibeszélheted magadból, ötletelhetünk hogyan enyhíthetnénk a fájdalmon stb! :D l/21
2018. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
5 évig voltam reménytelenül szerelmes. A csávó csak játszadozott velem. Egy tartalék voltam így mindig mikor úgy éreztem sikerült túllépnem ő visszahúzott. Én meg bedöltem. 15 éves koromtól 20 éves koromig tartott. De az utolsó dobásánál amiket tett és mondott elérte h egy pillanat alatt megutáljam. Utána egy fél év volt mire kihevertem úgy h érdekeljen más férfi is. 21/L
2018. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A nagy helyzet, hogy esetemben az illető semmi olyat nem tett, ami miatt ki kellene ábrándulnom belőle, sőt...

A probléma, hogy mi nem lehetünk együtt semmiképp, soha. Arról, hogy "mi lehetne, ha..." meg nincs értelme beszélni.

Csak remélni tudom, hogy idővel halványulni fog az emlék... De sok esélyt nem látok rá.

2018. júl. 18. 23:38
 10/17 A kérdező kommentje:

Természetesen felpontoztam mindenkit.

Akinek még van sztorija, ne fogja vissza magát! :)

2018. júl. 18. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!