Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam egy 40-45 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy 40-45 éves kórú hölgybe. Miért történik ez velem? 24 éves srác vagyok. Egymás mellett ültünk az előadásokon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nálam alacsonyabb, vörös haja van. Szemüveges, vékony alkatú. Lehet, hogy ezek nem jelek de: Ha tehettee mindig mellém ült, néha figyelt engem, haját mozgatta. Amikor mentem ki szünetre egymásra néztünk.

Vajon a hölgy érezte, hogy én belezúgtam? Nők megérzik ezt? Állandóan ő jár fejembe. Még ilyen nem történt velem.



2018. okt. 14. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak szimpatikus lehetsz neki, úgymond melléd ül hogy "fiatalodjon", ezt szokták mondani az idősebbek a fiatalabbra. Ne gondolj bele többet.
2018. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos tetszett neki a kis feszes pofikád,tested.
2018. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem neki is bejossz. Nekem is a 10-15 evvel fiatalabbak jonnek be.Nyomulj ra.

N/34

2018. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!