Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti fantáziáltok más emberről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fantáziáltok más emberről, mint a párotok?

Figyelt kérdés

Ha igen, kikről?

En baratokrol vagy ismerosokrol szoktam.

22L


2018. okt. 17. 09:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Boldog itt egyáltalán valaki?
2018. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Én nem vagyok boldog, ezért kapom is a 0%-ot. Feltett valaki egy kérdést, én válaszoltam, hasznos választ adtam, hisz ezt kérdezte a kérdező, mégis lepontoznak.:) Ha mínusz 20-ra piros kezeznek le, akkor is fantáziálok.
2018. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#9 nem vagy reménytelen...

Mondd meg neki, mit érzel...

2018. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Visszapontoztalak pedig :D Nem mintha lenne jelentősége, de én is idomítva vagyok már a gyikos házirend szerint és rosszulesik a 0.
2018. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%
Persze, csinos kolléganőkről, prostikról, stb.
2018. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nem vagyok boldogtalan, sőt!

A kérdésre válaszoltam, nem kérték, hogy fejtsem ki, mi miért, és mi van a háttérben.

Tehát: azt, hogy ritkán, azt szó szerint kell érteni.

Kb. szökőévente 1X.

Mindez történik egy majdnem 30 éve tartó kapcsolatban.

2018. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A fantazialas nem azt jelenti, hogy nem szereted a parod vagy hogy nem vagytok boldogok. En is 7 eve vagyok boldog kapcsolatban, csak persze neha mindenki vagyik egy kis izgalomra. Persze nem teszek semmit, hogy ez meg is valosuljon.
2018. okt. 17. 15:45
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, Derek Morganről, Luke Avezről és Sam Hannaról.
2018. okt. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!