Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy olyan emberről, aki úgy szeret, hogy közben bántani is szeret?

Figyelt kérdés
nem csak örömet okozni szeret, hanem bántani is(nem feltétlenül fizikai bántásra kell gondolni) milyen szerelem az ilyen? mert amúgy meg nagyon erősen kötődik a szerelméhez, de milyen ember, aki így szeret?
2016. júl. 18. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

valami kretén

remélem nem találkozok ilyennel

2016. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Hogy nem szeret,csak egy egoista majom.

Akit szeretünk,annak nem okoznunk direkt fájdalmat.

Vagy én lennék a hülye ? :O

2016. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Szadista.

Igazi, patológiás értelemben vett szadista.

De lehet, hogy más degenerációja is van.

2016. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bekaphatja. Nekem ilyen pár nem kéne. Soha nem lesz normális kiegyensúlyozott kapcsolata
2016. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Mondjuk nem éppen túl normális dolog az ilyen viselkedés,dehát gondolom mindenkinek megvan a maga hibája...Éshát az ilyen szerelmek főleg azon szoktak múlni,hogy az illető partnere mennyire tolerálja a partnere furcsa viselkedését...
2016. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan írták, hogy „kretén, szadista, nem is szereti”, stb.

Részben nekik is igazuk van, és ebből a nézőpontból egyet is értek velük.

De lehet, hogy az illetőnek van valamilyen pszichológiai betegsége, és emiatt nem tudja hatékonyan kezelni az érzelmeit. Ebben az esetben viszont nem hibáztatható. Ami nem jelenti azt, hogy kevésbé szeretne, mint egy egészséges ember. Sajnos találkoztam már ilyen személlyel.

2016. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Akkor kezdjük sajnálni a szociopatákat? :O

Jajj szegények...

2016. júl. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es. Hol írtam ilyet? Kérlek mutasd meg!
2016. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!