Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az emberről?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatban élünk. Ma írt, hogy találkozott az egyetemen egy lánnyal akivel 16 éves korában 2 hónapig randizott és átmegy hozzá inni a haverjával. Megkérdezte, hogy ez fáj-e nekem vagy elmehet?

21 éves fiúról van szó



2016. febr. 17. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nincs róla véleményem, mivel nem ismerem őt.


A te verziód alapján értelmetlen volna véleményt nyilvánítani, ehhez meg kellene hallgatnunk őt is, hogy mit miért cselekedett.

2016. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
szerintem korrekt. elvégre számít neki a véleményed
2016. febr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi legyen? Kettőtök dolga, marhára nem érzem úgy hogy ez idevaló kérdés lenne. Nem a mi barátunk mit is gondoljunk róla? Amúgy mit válaszoltál?
2016. febr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Elengedtem, csak nem értem miért kell valakinek a barátnőjét (jelen esetben engem) ezzel "bántani" miért nem hoz meg egy döntést, elmegy megkérdezi hogy van és ennyi, hazamegy. Nem lett volna fontos beszámolni.
2016. febr. 17. 00:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte akart lenni, ez szép dolog. De lehet nem volt elég részletes veled... Te pedig nem bízol benne annyira nagyon ahogy elnézem, de ne aggódj...
2016. febr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak azért volt őszinte, hogy a lelkiismeretfurdalását csillapítsa: ha nem engeded, te vagy a dög, aki korlátozza, ha engeded, akkor hupsz, hát istenem, ki tudja, mi történhet a pillanat hevében és onnantól már téged is ejthet.
2016. febr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem lennék boldog.


"Megkérdezte, hogy ez fáj-e nekem vagy elmehet? "


Mit vár? Örülj neki??? Most ki hajt a csajra, a barátod, vagy a haverja? Nem tiszta a dolog.


Mehet, nyilván, de.....

2016. febr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én barátom is tervezett hasonlót, mivel szólt, hogy egy lánnyal találkozna, nem kezdtem el hisztizni, inkább díjaztam az őszinteségét azzal, hogy nem kell beszámolnia nekem arról, hogy kivel találkozik. Ezzel megerősítettem abban, hogy bízom benne, és máskor is beszámol magától az ilyen jellegű dolgairól. Nem kell kombinálni, akkor lenne gáz, ha titkolózna. Én szabadon hagyom, hadd menjen, nem is faggatom, csak akkor vonnám komolyabban kérdőre, ha megváltozna a viselkedése. Bizalom és őszinteség oda-vissza, és mincs probléma. :)
2016. febr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8: Nagyon szép, főleg 20 alatt, de sok pasi így akar elhallgatni, hogy csak haver. :)


Te még nem találkoztál fifikás 25-30-40 felettiekkel :)

2016. febr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, naív vagyok, de én inkább élvezem a társaságát, minthogy folyton problémázzak, és ezzel a viselkedéssel lökjem más karjaiba. :) Amúgy meg ha menni akar, akkor úgyis menni fog, ha tiltom, ha nem. Bízom a páromban, az más kérdés, hogy egy számomra ismeretlen nőben mennyire bízom, történetesen, akivel épp találkozni készül... Viszont amíg a szabadidejének nagyrészét velem tölti, és tényleg tisztel annyira, hogy beavasson ilyen ügyeibe is, addig nem érzem, hogy okom lenne aggódni. Huszonévesek vagyunk egyébként, de nem gondolom, hogy ez annyira fontos lenne. Korosztályonként eltérő az emberek személyisége és érzelmi-, értelmi intelligenciája.
2016. febr. 17. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!