Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, összejönnétek olyan lánnyal akinek szemölcs vagy anyajegy van az arcán?

Figyelt kérdés

Egyébként kedves és csinosnak mondott..

De emiatt csúnyának látja magát.

Viszont nem ajánlott levetetni.

Kizáró ok lenne?


2018. okt. 20. 08:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora az anyajegy.
2018. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Nekem is van, és nálam egyfajta természetes szűrőfunkcióval bír, hogy távol tartsa a felszínes embereket.

A boszorkányoknál ez egyébként szériatartozék. 😉

Ha nagyon zavar, akkor vetesd le, ez ma már rutinműtét a bőrgyógyászaton, talán még fizetni sem kell érte.

2018. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem ajánlott levetetni?
2018. okt. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Úgy hogy én nem merem.. 😊
2018. okt. 20. 08:56
 5/38 anonim ***** válasza:

Hát vetesd le. Magánklinikán bárhogy megoldják, ahogy szeretnéd. Altatásban, érzéstelenítve, függőágyban.

Amúgy is az ilyenek egy bőrrák kiinduló pontjai lehetnek.

2018. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Persze hogy összejönnék.
2018. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Hát azért tök durva,hogy ez ennyire kizáró ok lenne.

Nem is gondoltam eddig,hogy ennyire felszínesek az emberek..

2018. okt. 20. 09:06
 8/38 anonim ***** válasza:
11%
Ez nem felszínesség. Testből és lélekből állunk, mindkettő számít. Neked talán mindegy, milyen külsejű férfi közeledik feléd?
2018. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Nyilván nem..

De ez csak egy darab szemölcs.😂😂

Nem társat jöttem ide keresni,mert jó pár éve van..

Mindössze csak ez miatt volt mindig is egy kissebségi érzésem,és úgy látom hogy okkal..😄

2018. okt. 20. 09:34
 10/38 anonim ***** válasza:

Hát, talán azért kaptál ilyen válaszokat, mert mindig mindenki a legrosszabbra gondol. Ha valaki igazán (meg)tetszik, akkor nem lehet gond, de azért vannak határok. Például száj felett, alatt, állon kimondottan szexi is tud lenni. Néha szemöldök környékén is. De ha nagyon nagyon kiálló és szőrös akkor azért az eléggé visszataszító. :)


Ezen kívül, ha mindenkire ráhúzod a felszínes jelzőt, ami nagy divat manapság, akkor te is felszínes leszel. :)

2018. okt. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!