Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, összejönnétek olyan lánnyal akinek szemölcs vagy anyajegy van az arcán?

Figyelt kérdés

Egyébként kedves és csinosnak mondott..

De emiatt csúnyának látja magát.

Viszont nem ajánlott levetetni.

Kizáró ok lenne?


2018. okt. 20. 08:32
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Nem az öt perc,pici fájdalom miatt nem akartam levetetni.

Egyszerüen parázok nehogy azután gond,legyen belöle hogy levetettem..

Mindössze ennyi.

De megnézetem és majd megmondják.

2018. okt. 20. 11:28
 32/38 anonim ***** válasza:
Nem ezért csúfolták... te jártál iskolába?
2018. okt. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Persze,hogy jártam..

Hát ezzel csúfoltak,azt nem tudom hogy konkrét e miatt e. 😊

2018. okt. 20. 12:58
 34/38 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt az orrom mellett 1 cmre kb. Én levetettem, engem zavart, de màsok azt m9ndták h nem feltűnő. Azóta én tök jól érzem magam. Meglátszik a helye kicsit, meg nehezen gyógyult, örülök h levetettem. ☺
2018. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Mert kb mennyi időre gyógyult be?
2018. okt. 20. 13:38
 36/38 anonim ***** válasza:
Hát először le volt ragasztva 1 hétig kb, amíg ki nem vette a varratokat. Aztán még egy hétig ragasztgattam, kb, de meguntam. Olyan volt, mint egy ronda pattanàs. Szerintem 2 hónap volt, mire teljesen eltűnt a seb meg a gyulladás. De lehet h a doki volt béna, nem tudom.
2018. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Hát ez se túl bíztató..

Nah de úgyis magán úton csináltatnám,ott meg biztos elmondják majd mire számítsak.

Köszi azert a gyors választ.. 😉

2018. okt. 20. 18:24
 38/38 anonim ***** válasza:
Nekem a homlokomon van egy rohadt ocsmány, de én sem merem levetetni, mivel ocsmányul hegesedek, és csöbörből vödörbe esnék. Életem végéig sminkelhetném a heget, pedig alapvetően olyan jó bőröm van, hogy nem kell alapoznom meg semmi. Mérlegelni kell, h milyen érzékeny a bőröd meg hogy hol van pontosan, mert a gyógyulás attól is függ, hogy mennyire mozog/húzódik ott a bőr. Tesóm levetetett egyet a lábáról és egyet a válláról, a lábán nagyon csúnya lett a heg, a vállán talán vállalható kategória. Kérdezz meg egy bőrgyógyászt, hogy mit javasol, esetleg konzultálj egy sebésszel is, de legjobb lenne magánban egy plasztikai sebész, nehogy hentesmunkát végezzenek egy ilyen feltűnő helyen. TB-re csak akkor lehet, ha bőrgyógyász felírja, mert melanóma rizikót lát benne. Tudtommal csak nem tetszik alapon nem csinálják meg, de ha meg is csinálnák, valszeg felküldenének a sebészetre egy henteshez, aki profin szétvagdosna :D
2018. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!