Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, összejönnétek olyan lánnyal akinek szemölcs vagy anyajegy van az arcán?

Figyelt kérdés

Egyébként kedves és csinosnak mondott..

De emiatt csúnyának látja magát.

Viszont nem ajánlott levetetni.

Kizáró ok lenne?


2018. okt. 20. 08:32
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Másrészt szerintem vetesd le ha nem akarod elbaszni emiatt a fiatalságodat. Azt meg majd a doki eldönti, hogy veszélyes-e vagy sem. :)
2018. okt. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Mindegy.

Úgy látom le kell vetessem,mert eddig is zavart de mostmár mégjobban..

Mindenesetre nem szabadna szerintem egy ilyen apró dolgon múlnia egy kapcsolatnak..

Főleg,hogy ugye ettől bármikor meg lehet válni.

De rengeteg pattanásos ember is van..

Nem olyanra gondolok akinek van egy kettö,hanem akinek teli van az arca..

Akkor ők is kevesebb eséllyel indulnak társkeresés terén,mint egy velük egy korú babaarcú társuk?!

Pedig lehet emberileg ég és föld a két személy..

Mi ez ha nem felszínesség?

2018. okt. 20. 09:42
 13/38 A kérdező kommentje:
De emiatt miért basznám el a fiatalságom amúgy? 😊
2018. okt. 20. 09:43
 14/38 anonim ***** válasza:
73%
Most nemazért, de mégis hány nemleges válasz jött, hogy nekiálltál nagyüzemben siránkozni? Ahogy látom, kb egy sem, de biztos kimoderálták előttem...
2018. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Igazából kitérö válaszok jöttek többnyire.

Ami igazából szerintem inkább a nemleges válaszra utal.

De lehet csak én értelmezem rosszul a dolgokat. 😊

2018. okt. 20. 09:46
 16/38 anonim ***** válasza:
0%
Ha tényleg van társad, és őt nem zavarja, akkor nem mindegy? Igen, az a nő, aki tele van pattanásokkal, kisebb esélyekkel rndelkezik a társkeresés terén. Ahogy például egy alacsony férfi is. Ez van. Nincs esélyegyenlőség.
2018. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Nem mindegy,mert attól függetlenül önbizalomra mindenkinek szüksége van..

És szerintem ez nagyon szomorú,hogy igy van hogy ilyen dolgok miatt bárkit is megkülömböztetés ér..

Jövőhéten keresek egy dokit ünnep után,majd kíváncsi leszek utána változik e valami bennem..

2018. okt. 20. 09:55
 18/38 anonim ***** válasza:
De amúgy mekkora, meg milyen és hol van? Mert nagyon nem mindegy.
2018. okt. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha nem szeretnéd, ne vetesd le. Nem tudom mekkora, meg hol van, de pl. Cindy Crawfordnak is van, és ez kifejezetten hozzátartozik az image-éhez és szexepiljéhez.
2018. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kizáró ok. Csak ti lányok akadtok fenn ilyen apróságokon, fordítva nem jellemző.
2018. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!