Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belém nem lehet senki szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém nem lehet senki szerelmes?

Figyelt kérdés
Úgy érzem taszítom az embereket. Nem tekintenek rám nőként. Én amúgy szépnek látom magam, vagy legalább átlagosnak.

2015. dec. 4. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, szerintem jóképű vagyok, normálisan viselkedem, de valahogy senki sem nézett még rám úgy mintha bejönnék neki :D 22/f
2015. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mesélj még magadról.Több infó kell,hogy megtudjuk van-e gond veled.

Szerintem nincs csak talán félsz a szerelemtől és ezt érzik rajtad a férfiak.

2015. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy elhagynak... Maximum szexre kellek. Nem szoktak még bókolni se nekem. Volt, aki átvert, sokan meg elutasítottak. Ennyi.
2015. dec. 4. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Úgy néz ki már fel is adtad,csak tudni szeretném hány éves korodra jutottál el ide?

Ha azt kérik,hogy mesélj magadról akkor mesélni kell és kedvet csinálni magadhoz a férfiaknak.Nem gond ha nem itt akarsz ismerkedni,akkor mesélj ott és annak ahol és akivel szeretnél.El kell adnod magad,jó értelemben.

2015. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2015. dec. 4. 21:40
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmilyen párkapcsolatom nem volt
2015. dec. 4. 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg külföldön! ;)
2015. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mit vársz ettől a kérdéstől?

Megértést? Megerősítést, abban amit gondolsz magadról?

Mesélj, milyen embernek látod magad? Ki vagy te? Írj magadról egy oldalt, kiváncsi vagyok.

Meg mond meg nekem számodra mi a szép? Mi az átlagos?

Ez a kérdés így nem okés addig amíg nem írsz magadról jópár sort, amiből lehet következtetni a személyiségedre.

Hajrá ne fogd vissza magad.

2015. dec. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A mai társkeresési kultúrában ha egy férfi nem talál párt, nem olyan meglepő dolog. Ha egy nő nem talál, annak könnyen feltárható okai vannak. Te nyilván tisztában is vagy ezekkel az okokkal.. Nem írtad le őket, de megpróbálom kitalálni.

Én első sorban arra tippelek, hogy önbizalom hiányos vagy és így nem mersz olyan férfiaknál kezdeményezni, akik tetszenek. Vagy ugyanebből az okból kifolyólag nem engeded őket kezdeményezni.

Másik tippem, hogy nem jársz olyan szociális közegben, ahol új emberekkel közvetlen kapcsolatba kerülsz.

Harmadik, hogy szembetűnő esztétikai hiányosságod van, teszem azt túlsúly.

A negyedik, hogy a fentiek valamilyen kombinációja.


A jó hír, hogy nagyjából mindegyikre lehet megoldást találni.

2015. dec. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!