Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire vagyok rossz ember?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok rossz ember? Miért érzek így? Tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy nekem az okoz örömet, ha valakit elcsábítok, belém szeret, utána pedig elhagyom. Nemtudom megmagyarázni miért. Nagyon szeretnék ezen változtatni, de nemmegy. Mit tehetnék? Volt valaki hasonló szituációban? Volt már, hogy megfogadtam nemfogok ismerkedni, de valakivel mindig közelebb kerülünk egymáshoz. Ha tudnátok jó tanácsot adni, min változtassak, megköszönném. 25 éves nö vagyok.
2018. okt. 25. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Értelmes ember nem ilyen. Erről a csábítgatásról mindig egy kígyó jut eszembe..
2018. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítani akarsz magadnak, tudat alatt, hogy szerethető vagy. Ha jól gondolom, gyermekkorodban kevés volt a megbecsülés és ezért némi nárcisztikus személyiségzavarod lehet, amit ezzel elégítesz ki. Ha tévednék, akkor mea culpa; csak hypothesis.
2018. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen kezdj el komolyan önismerettel foglalkozni és akkor az összes kérdésed meg tudod magadnak válaszolni.
2018. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy mennyire vagy rossz ember vagy mennyire nem, de az nem vall semmi jóra, ha neked az okoz örömet, hogy másnak fájdalmat okozol. Bár nem tudom, hogy ezzel tisztában vagy-e, de gondolom igen hiszen te is írod, hogy: " belém szeret, utána pedig elhagyom". Az pedig nyilvánvalóan fáj, ha elhagynak.


Az, hogy tudsz-e ezen változtatni vagy sem az csak rajtad áll..


Ami szerintem fontosabb kérdés, hogy egyáltalán képes vagy-e kötődésre és szeretetre. Nehezen tudom elképzelni, hogy a csábítgatás alatt és az együtt töltött idő alatt benned nem alakul ki semmi sem és csak vársz az adott pillanatra, hogy mikor lehet fájdalmat okozva kilépni a kapcsolatból. Mivel ugye a szerelem nem egy hét alakul ki szerintem.

2018. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd kisapám ha vissza nyal a fagyi!! Na akkor fogsz rájönni mit okoztál másoknak!! Szenvedni fogsz!! Utána értékeled majd ha valaki szeret és nem töri össze a szíved..
2018. okt. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kötődés, empátia hiánya, sőt ha ez még örömet is okoz hogy mást bántasz... Hát egy pszichológus lehet tudna segíteni.


Ez olyan pszichopata hajlam.. Kihasználod mint egy tárgyat majd eldobod. Szakember kéne

2018. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

számodra ez egy játék egy szórakozás egy időtöltés mint másnak mondjuk, hogy eljár edzőterembe. vagy főzöcskézik sütöget....


Más szórakozást is találhatnál.

2018. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!